Her yıl moda değiştiği gibi eşarp ve şal modelleri de belirli aralıklarda değişmektedir. Meşhur eşarp markası olan Aker Eşarp Modelleride her türbanlı bayan için en güzel ve farklı eşarpları üretime devam etmektedir.

Her zaman aynı eşarbı takmak, her gün aynı saç modeli ile dolaşmak gibi biraz sıkıcı olabilir. Bu nedenle eşarp modelleri de her zaman sıkça değişmeli ve farklı modeller ve renklerde eşarp takmak gerekir.

Genç kızların en sevdiği sportif desenler ve cıvıl cıvıl renkler bir tek Aker eşarpta bulunmaktadır. Eşarp modelleri renk ve desen olarak sadece değişkenlik gösterebilir. Kenarlarda dantel işlemeler de ön plana çıkmış olabilir. İsteğe göre eşarp modelleri seçilir ve daha sonra sipariş verilebilir.

2016-aker-esarp-modelleri

2016 Aker eşarp modelleri

Aker Eşarp

Uzun yılların tecrübesini biriktirmiş olan Aker eşarp 2016 modelleri her yıl klasik modellerine yenisini eklemektedir.

Bayanlar için en kaliteli ve en farklı eşarpları üreten Aker eşarp her yaş grubuna uyum sağlayan ve herkese hitap eden modelleri piyasaya sunmaya devam etmektedir.

Aker eşarp her sezon için farklı tasarımlar ortaya koymaktadır. İlkbahar ve sonbahar eşarp koleksiyonunu her sezon yeniler ve üzerine o sene meşhur olan ve en sevilen tarzı eklemektedir.

 

Aker Eşarp Alışverişi

Aker ünlü bir eşarp markası olarak sade ve şıklıktan yana olduğunu yıllardır tasarımları ile tüm alıcılarına göstermiştir.

Eşarp kullanıcıları olarak Aker eşarbı mağazalarında yani yerinde görerek almak isteyebilirsiniz.

Sitemizden beğendiğiniz modeli bizlere belirterek modelin numarası veya linkini isteyebilirsiniz böylelikle yorulmadan Aker eşarp modellerine ulaşmış ve kolayca satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

 

İpek Aker Eşarp Modelleri

İpek eşarp kullananlar için en doğru adres Aker eşarp, sizler için en kaliteli ve en farklı desen tasarımları ile karşınızdadır.

Bambaşka bir atmosfer oluşturacak ve kendiniz için en iyi hissettirecek saf ipek kumaştan eşarplar yüzünüzü güldürecek fiyatlarda sizleri Aker eşarpta beklemektedir. Üstelik Aker eşarbın kalite farkı ile uzun süre eşarplarınızı keyifle kullanabileceksiniz.