[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dantelli abiyeler her zaman kadınların özel günlerinde tercihi olmuştur. 2016 dantelli abiye modellerinin de eskilerin günümüze daha uyarlanmış, daha modern kesimde tasarlanmış hali diyebiliriz. Eğer dantelli abiye modeli arıyorsanız sizler için derlediğimiz fotoğraflara bakmayı unutmayın.

2016-dantelli-abiye-modelleri 1

Bir kıyafetin içine dantel girince tüm görüntü değişir. Dantel; elbiseyi kibarlaştırır, zarifleştirir, asil bir şekilde kendinizi sergilemenizi sağlar. Tüm dikkatleri üzerinizde toplayacağınız için giydiğiniz dantelli abiyenin modeline, kumaşına, kalitesine, size uygun olup olmadığına çok dikkat etmelisiniz. Çünkü dantelli abiyeniz size uygun değilse insanların dikkatlerini çekseniz de hoş dedikodularınızın yapılmayacağından emin olabilirsiniz.

2016-dantelli-abiye-modelleri 2

Öncelikle dantelli elbise giymek istiyorsanız yaşınızı öne almalısınız. Çünkü dantel çocuklara, ergenlik çağındaki genç kızlara göre değildir. Yaşlarının daha büyük görünmelerine neden olur. 18 yaşından sonraki genç kızlar ufak ufak dantelli abiyeler denemeye başlayabilirler. Dantelli abiyenizin rengi ve kumaşı da görüntünüzü oldukça etkiler. Parlak saten kumaşlarla birleştirilmiş danteller sizi olduğunuzdan daha geniş göstereceği için çok zayıfsanız tercih etmelisiniz.

2016-dantelli-abiye-modelleri 3

Dantelli abiye seçiminizi yaparken dantelin kıyafetin hangi bölgesinde kullanıldığı da çok önemlidir. Bazen boydan boya tüm balık elbise dantelden yapılabilir, bazen sadece etek uçları dantelden yapılmış kloş elbise olabilir, bazen sadece göğüs kısmı ve kolları dantelli dar elbise olabilir ve daha pek çok model…

2016-dantelli-abiye-modelleri 4

Bize sorarsanız dantelin kullanıldığı bölgeniz kusursuz olmalı. Yani mesela ince bir beliniz varsa, bel simidi sorununuz yoksa koltuk altlarınıza denk gelen dantel detayları sizi çok zarif gösterecektir.

2016-dantelli-abiye-modelleri 5

2016-dantelli-abiye-modelleri 62016-dantelli-abiye-modelleri 72016-dantelli-abiye-modelleri 82016-dantelli-abiye-modelleri 92016-dantelli-abiye-modelleri 10