[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2016 Duvak modelleri konumuzda evlilik için hazırlanan veya şimdiden aklından evleneceğim gün geldiğinde ben bu tarz bir duvak takmam gerek diyen hanımlarımız için bu sezonun en güzel duvak modellerini paylaşmaya çalışacağız.

Biz hanımların en az gelinlik kadar önemsediği duvaklar çoğu insana göre sıradan ve aynı gibi görülebilir fakat sizin hem şık hemde zarif görünmenizi sağlayan asıl etmenler ufak ayrıntılardır. O özel günde sizde çok şık ve en güzel şekilde misafirlerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız duvak gibi ince ayrıntılara dikkat etmelisiniz.

2016-duvak-modelleri

Peki ben gelinliğimin duvağını neye göre seçmeliyim? sorularını duyar gibi oldum. Arkadaşlar duvak seçerken en dikkat etmeniz gereken temel kural aldığınız gelinliğe uyum sağlayabilecek bir duvak kullanmalısınız.

Örneğin çok kabarık ve aşırı gösterişli bir gelinlik beğendiniz ve onu kullanmaya karar verdiniz o zaman kısa duvakları kesinlikle tercih etmemelisiniz bu durum sizi hem daha kilolu gösterecek hemde hoş bir görüntü yaratmayacaktır.

Dantelli, sade, taşlı gelin duvakları vs. gibi birbirinden çok farklı modellerin içinden siz kendinize ve gelinliğinize en çok yakışan modeli tercih etmelisiniz. İşte karşınızda 2016 sezonunun en güzel duvak modelleri.