[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2016 kabarık duvak modelleri gösterişi seven gelin adaylarının çok sevdiği gelin aksesuarlarından biridir. Eğer siz de düğün hazırlığı yapanlardan biriyseniz mutlaka bu yazımızı okumalısınız!
Kabarık duvaklı gelinliklerde mümkün olduğunca sade modellere gitmenizde fayda var. Her kombinde olduğu gibi gözleri tek bir noktaya çekmelisiniz. Her yerden dekolteli, her bölgesi işlemeli, kocaman duvaklı gelinlik modelleri ile ancak rüküş olursunuz.

 
Öncelikle hangi gelinlik kesiminin size yakıştığına karar verin. Sizler için daha önce pek çok gelinlik konusu hazırladık. Her türlü gelinlik postlarını “Gelinlik Modelleri” sekmesinde bulabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse A kesim gelinlikler hemen hemen her tip bayana yakışır. Straplez gelinlikler küçük göğüslü bayanlara göredir. Prenses modeller basen ve kalça genişliğinden şikayet edenlere, balık modeller ince ve uzunlara gider. Kalın askılı gelinlikleri omuzları geniş gelin adayları tercih etmeliyken kısa duvaklı gelinlerde sırt dekoltesi ön plana çıkartılabilir.

 
İşte tüm mesele gelinlik modelinin vücut tipinizle uyumlu olmasıyla ilgilidir. Elbisenizin kesimi nasıl olursa olsun kabarık duvağınızla davetlilerinizi etkileyeceğiniz için boncuklu, işlemeli, fazla dekolteli gelinliklerden uzak durmalısınız. Mesela gelinliğinizi çok sade tutup gelin kesenizde, gelin ayakkabınızda ve duvağınızda bir renk kullanabilirsiniz.

 
Kabarık duvaklı gelinlikler bir diğer avantaj ise saç modelinize çok önem vermenize gerek kalmaz. Neredeyse saçınız %80’i görünmeyeceği için duvağınızla orijinal gelinlik havasını yakalayacaksınız. Ayrıca çoğu gelinin istemeden yaptırdığı o demode gelin topuzuna yakalanma riskiniz de kalmayacak!

kabarik-duvak-modelleri-2016-13 kabarik-duvak-modelleri-2016-12 kabarik-duvak-modelleri-2016-11 kabarik-duvak-modelleri-2016-10 kabarik-duvak-modelleri-2016-9 kabarik-duvak-modelleri-2016-8 kabarik-duvak-modelleri-2016-7 kabarik-duvak-modelleri-2016-6 kabarik-duvak-modelleri-2016-5 kabarik-duvak-modelleri-2016-4 kabarik-duvak-modelleri-2016-3 kabarik-duvak-modelleri-2016-2 kabarik-duvak-modelleri-2016-1