2016 kabarık gelinlik modelleri bir diğer adı ile prenses gelinlik modelleri her sezonda vazgeçilmeyen tek gelinlik modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Düğün gününüzde en güzel ve kusursuz görünüme kavuşmanız için tabi ki gelinlik modelini de oldukça doğru bir seçim ile yapmalısınız.

2016-kabarik-gelinlik-modelleri

Size en uygun gelinlik modelini seçmeniz demek düğününüzde de kusursuz bir görünüme kavuşmanız demektir. 2016 kabarık gelinlik modelleri bu yıl daha sade tasarımlar ile ve sadece dantel işlemeler ile ön plana çıkmaktadır. Sıfır yaka kabarık gelinlik modellerinin yanı sıra düşük omuzlu kabarık gelinlik modelleri de 2016 gelinlik modelleri içinde bu yıl oldukça ön olana çıkıyor.

Otel düğünleri veya tarihi mekanlara yapılan salon düğünleri için en ideal olan gelinlik modellerinden olan kabarık gelinlik modellerinde bu yıl gelinliğin üst kısmının oldukça sade bir işleme ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz.

Özellikle basen sorun yaşayan bayanlar için kabarık gelinlikler kesinlikle en doğru tercihlerden birisi olabilir. Çünkü bel bölgesinden itibaren oldukça geniş bir şekilde açılan bir etek formuna sahip olan kabarık gelinliklerde basen ve bacaklarda kilo sorunu yaşayanlar için bu formdaki gelinlikler kilo sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır.

Omuz detaylı veya göğüs detaylı bir kabarık gelinlik modeli ile tüm dikkatleri üzerinde toplayabileceğiniz gibi dantel formlarını da kabarık gelinlik modellerinde kesinlikle tercih etmelisiniz. Her türlü saç modelini rahatlıkla kaldıran bir gelinlik yapısına sahip olan kabarık gelinliklerde yine sadece zarif olmayı seçenler için prenses gibi görünmek için ensede yapılmış hafif dağınık bir topuz saç modelini önerebiliriz.

Eğer sadece sırt dekolteli bir kabarık gelinlik tercih edecekseniz takı veya saç modelinizde olabildiğince sadelikten yana tercihlerinizi kullanmanız yeterli olacaktır.