[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sizler için 2016 tesettür gelinlik modelleri fotoğraflarını galerimize ekledik ve siz hanımların beğenisine sunuyoruz. Gelinlik deyince akla hemen straplez büstiyeri olan, kabarık etekler, uzun kuyruklar, duvaklar gelir değil mi? bu modeller aynı zaman tesettürlü genç kızların da gelinlik hayalidir fakat bu tarz gelinlik modelleri tesettür modelleri ile nadiren bir araya geliyor. Ama bu sezon tesettür gelinlik modelleri gerçekten birbirinden harika tasarımlar ile gözleri kamaştırmaya geliyor.

2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik modası geliştikçe gelinlik modelleri de daha güzel daha modern hale geliyor. Tesettür gelinlikler için de aynı şey geçerlidir. Eskiden tesettür gelinliklerinde şıkır şıkır parlayan baştan ayağa taşlarla kaplanmış modeller olurdu. Şimdi ise daha sade modeller ön plana çıkıyor. Genellikle tek bir nokta patlatılmaya çalışılıyor. Zaten doğrusu da bu! Kapalı gelinler saçlarını yaptırmadığı için beyaz eşarplarına şekil veriyorlar. Oldukça da güzel sonuçlar çıkıyor. Genelde eşarba taşlı parıltılı zincirler takılarak eşarba bir görkem kazandırılıyor. İkinci bir eşarp kullanılarak da minik minik çiçek modelleri yapılarak temel eşarbın üzerine sabitleniyor.

 

Tesettür gelinlikler 2016’da daha da ön plana çıkmıştır. Günümüzde moda ilerledikçe genç kızların modaya ilgisi arttıkça, herkes daha tarz giyinmeye başladı. Haliyle bu durum tesettür gelinlik tarzlarına da yansıdı. Şimdilerde kızlar seçtiği gelinliği kendi zevkine ve modaya daha uygun uyarlayabildiği için gelinlik üzerinde küçük değişiklikler yaptırarak ortaya harika sonuçlar çıkartabiliyorlar. Beyaz ve krem renginin dışında toz pembe rengini de tesettürlü gelinlerin tercih ettiğini söyleyebiliriz. Uzun duvaklı modellerde başın ön bölgesine incilerle işlemelerin en güzel seçenekler arasındadır. Sizin tercihiniz hangisi?