Özellikle tesettürlü kadınların yaz kış kullanmayı tercih ettiği pardesü modelleri 2017  modasında da orijinalliğini kullanmayı sürdürüyor. Biz de sizler için yeni sezon uzun pardesü modellerini bir araya getirdik. Umarız içlerinden zevkinize uygun olanını satın alma ya da diktirme fırsatı bulursunuz. Siz günlük hayatta pardesü kullanmayı seviyor musunuz? Aşağıya yorum bırakmayı unutmayın hanımlar.

 

Peki pardesü nasıl kombinlenir? Bunun cevabı aslında çok çeşitlidir. Örneğin pardesünüz yeterli uzunluktaysa elbise gibi giyebilirsiniz. İçinize kısa bir elbise giydikten sonra bardesünüzün düğmelerini ilikleyip topuklu ayakkabılarınızla kombinlemeniz yeterlidir. Pardesünüzün önünü açık kullanmak istiyorsanız breton bluzlerle kombin yapmayı denemelisiniz. Pardesü giymek için tesettürlü olmanıza gerek yok. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz kış gri renk tek düğmeli pardesüler kullanmak çok modaydı. O tarz pardesüleri çizmelerle ve skinny jean’lerle giyebilirsiniz.. Askeri havaya bürünmek isterseniz pardesünüzü haki yeşil kullanıp postallar ve siyah pantolonla kombinleyebilirsiniz.

 

Kot pantolon, gömlek ve pardesü üçlüsü ile de casual bir havaya bürünebilirsiniz. Pardesünüzün astarı farklı bir renkteyse kollarınızı kıvırarak da kendinize bir hava katabilirsiniz. Feminen kadınların da genellikle deri pardesü tercih ettiğini söylemeliyiz. Denim pardesülerle sportifliği yakalayabileceğiniz gibi bunları kışın ceket ve kazağınızın üzerine giyerek de farklı tarzlar yakalayabilirsiniz.

 

Pardesü satın alırken vücut proporsiyonunuzu dikkate almanıza gerek yok. Çünkü onlar bol kesimdir ve zaten vücut hatlarınızı örterler. Dikkat etmeniz gereken tek nokta pardesünüzün rengidir. Cilt renginizle uyumlu olması ve her zaman kullanabileceğiniz bir ton olması yeterlidir. Eşarplarınızın rengine de dikkat etmeyi unutmayın. Pardesünüz sade bir modelse karışık desenli eşarplar kullanmaktan çekinmeyin.

 

2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri 2017 pardesü modelleri