[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Tüm düğün hazırlıklarınız tamam ve sıra gelin makyajı ve saçınızı yapmaya mı geldi? O zaman alına takılan gelin tacı satın almaya ne dersiniz? Eğer romantik bir gelin olduğunuzu düşünüyorsanız bizce alın tacınız olmadan gelinlik kombininizi tamamladığınızı düşünmemelisiniz!

alına takılan gelin tacı

Gelin taçları alın hizasında olunca aynı zamanda otantik-bohem bir görünüm yaratır. Günlük hayatınızda kullanamayacağınız bu taçlar tam da düğününüzde kullanmak içindir. Hatta sizi stresten bile kurtarabilir. Bir türlü içinize sinmeyen gelin topuzunuzdan vazgeçip sade düz bir maşa ve basit bir örgü yaptırdıktan sonra alnınızda biten rengârenk çiçekli gelin tacınız ile misafirlerinizin gözünü doldurabilirsiniz.

 

Çok sade bir gelinliğiniz varsa bu taçlar tam da sizin içindir. Eğer o aklınızda kalan gelinliği sırf pahalı diye alamadıysanız bu ulaşılması kolay taçlarla tüm moralinizin yerine geleceğini düşünüyoruz. Hala bu taçların büyüsünü fark edemeyip de fırsatı kaçıran Türk gelinler var! Siz bu fırsatı kaçırmayın ve gelinlik alın tacınız ile düğününüze yepyeni bir hava katın.

 

Çiçekli alın gelin taçları ile uyumlu olan çok güzel topuklu ayakkabılar vardır. Mesela düz beyaz renk topuklu ayakkabılarınızın üst kısmına tacınızdaki çiçeklerden silikonla yapıştırarak size özel gelin ayakkabısı yapabilirsiniz. Ayakkabıyı sade bırakıp yine tacınızdaki çiçeklerle ince halat ipleriyle kibar bileklikler yaparak en yakın arkadaşlarınızın, annenizin ve kayın validenizin bileğine takarak muhteşem bir ortam yaratabilirsiniz.