İnsan anne olunca kıyafet tarzı da eskiye nazaran değişebiliyor. Bu yüzden biz de en güzel anne elbise modellerini bu yazımızda birleştirmek istedik. Yeni giyim tarzınıza fikir amaçlı olarak modellerimizi inceleyebilir ve nasıl elbiseler almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Anne Elbise Modelleri 1 Anne Elbise Modelleri 2 Anne Elbise Modelleri 3

Özellikle düğünlerde gelin ve damat annesi giyim tarzına uygun yani yaşınızla uyumlu olan abiyeler giymelisiniz. Renk seçiminde dikkatli davranmanızı öneririz. Ne çok basit ne de aşırı gösterişli kıyafetler asla tercih etmemelisiniz.

Anne Elbise Modelleri 4 Anne Elbise Modelleri 5 Anne Elbise Modelleri 6

Örneğin; kapalı bir anne ise etek ceket takımlar, boydan elbiseler en uygun düğünlük kıyafetlerdir. Eğer açık bir anne iseniz, yine kalın askılı, dantelli, ceketli ve taşlı elbiseler ile oldukça şık olabilirsiniz. Renk seçiminde daha pastel ve ten renginize uyumlu anne abiye elbise modelleri kullanabilirsiniz.

Anne Elbise Modelleri 7 Anne Elbise Modelleri 8 Anne Elbise Modelleri 9

Çocuğunuza doğum günü partisi hazırlayan bir anne iseniz onunla uyumlu giyinmek istemez misiniz? Örneğin kızınızla aynı tonda pembe bir elbise giyebilirsiniz. Tabi onunki askılı kloş bir elbise iken sizinki daha düz kesim yarım kollu v yaka bir model olabilir.

Anne Elbise Modelleri 10 Anne Elbise Modelleri 11 Anne Elbise Modelleri 12

Anne elbise diyince aslında her kesimde elbise bu konu içine girebilir. Yeter ki elbiseniz yaşınıza uygun olsun. Yani derin yırtmaçlar, göğüs dekolteleri, sırt ve bacak dekoltelerini artık gardırobunuzdan kaldırabilirsiniz. Zaten tesettürlü bir anneyseniz düz renk ve çok desenli olmayan modellerle her yerde şık olacağınızı düşünüyoruz. Bu parçalarınızı yine sade ayakkabı ve aksesuarlarla daha da şık bir hale getirebilirsiniz.
Anne Elbise Modelleri 13 Anne Elbise Modelleri 14 Anne Elbise Modelleri 15 Anne Elbise Modelleri 16 Anne Elbise Modelleri 17 Anne Elbise Modelleri 18