Tesettür giyimde oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Armine tunik modelleri 2016 bu sezonda tunik modelleri ile göz kamaştırmaya devam etmektedir. 2016 modasında fazlasıyla tercih edilen tesettür giyim markası Armine’nin koleksiyonunu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacak, aradığınızı bulacaksınız. Tesettür modasında gözlerin aradığı stilinden bahsedeceğim. Aşağıda detayları bulabilirsiniz.

2016-armine-tunik-modelleri

Armine tunik modelleri 2016

Krep Stili Tasarımlar

Armine 2016 yeni sezonda hem kaşe kumaşları hem de krep kumaşları tasarımlarında ön plana almıştır. Bu istenilen tonlar, tesettür giyimin favori parçaları olmaya hak kazanacaktır. Bu sezon kemer olmazsa olmazlar arasında olmaya devam ediyor. En sevilen alışveriş durağı olan Armine 2016 koleksiyonu ile yenilikçi ve eşsiz tasarımlarıyla her yeni sezona imzasını atmaya devam ediyor. Modern bir çizgisinden hiçbir zaman ödün vermeyen bu marka, günlük yaşamında da şıklığı ve rahatlığı elden bırakmıyor. Bu sezon kap ve tuniklerinde dantel, çizgi, floral ve geometrik desenler, sade tasarımlar ve simetriye ters düşen kesimlerle ön plana çıkıyor. Armine’ye olan tutkuyu bir üst seviyeye taşıyor.

Yeni Sezonda Nasıl Kombin Yapılmalı?

2016-2015 sonbahar kış modasında en güzel parçaları Japone kol deri parçalı tunik ile yüksek topuklu ayakkabıların birleşmesiyle oluşturabilirsiniz. Renkli tüm desenleri üzerinde barındıran tunik modellerinizi, seçtiğiniz her kıyafete kombin olarak yansıtabilirsiniz. Örneğin bir Jean pantolonla göz kamaştırabilir, rahatlığınıza rahatlık katabilirsiniz.

Armine’de Geçmeyen Moda

Sonbaharın solmuş çiçeklerini canlandıran kumaş desenleri ile japone kol Armine tunik modelleri bir araya gelerek ortaya öyle bir güzellik çıkarmış ki, geçmeyen modasıyla daha da içinizi ısıtacak konumda. Salaş modellerin altına dilerseniz dar paça pantolon modellerini giyebilirsiniz.  Armine’de bu senenin modası olan manşet yaka ve pat zıt uyumunu tuniklerine yansıtmıştır. Tesettür giyim modasının vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen tunikler, aradığınızı bulma fırsatını sizlere sunuyor. Armine ile bu sezon spor giyinmeyi sevenler için farklı alternatifleri bir araya getirmiş. Klasik çizgisinden vazgeçmeyenler içinde pek çok modellere kapısını açmış.

Son Dönemin Trendleri

Son dönemin trendlerinden biri olan asimetrik tuniklerle kıyafetinize hareket katabilecek ayrıca kot bir model tercih ederek rahatlığı ve şıklığı bir arada kullanabileceksiniz. Armine ile dilediğiniz renklerde tuniklere sahip olabilir, bu gözde renklerle ayrı ayrı kombinlerle farklı bir etki yaratabilirsiniz.