Kadınların en çok rahat kullandığı çantalar askılı modellerdir. Biz de sizler için en güzel askılı çanta modellerini bir araya getirmek istedik. Siz hangi model çantalar kullanmayı seviyorsunuz? Yandan askılı küçük çantalar sizin de favoriniz mi? Aşağıya düşüncelerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Kadınların en büyük aşklarından biri de tabi ki çantalardır. Binlerce çeşit çanta modeli var. Kimi kadın dolabını çantalarla doldururken, kimisi çanta değişikliği yapmayı sevmediği için birkaç çantayla yetinebilir. Ciddi bir para dökecekseniz çantanızın kullanışlı olması ve kombinlerinizle uyum sağlaması çok önemlidir. Çok pahalı olan o vurulduğunuz çantayı almadan önce gardırobunuzdaki kıyafetlerinizle rahatça kullanıp kullanamayacağınızı düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü kadınların alışverişte en çok yaptığı hatalardan biri de çok güzel parçalar alıp kullanamamasıdır.

Yandan askılı çantalar, sırttan askılı çantalar özellikle yaz sıcaklarında elde bir şeyler taşımak istemeyen kadınların gözdesidir. Çantanızın omzunuzu ağrıtıp sizi rahatsız etmemesi için hafif olmasına önem vermelisiniz. Aynı zamanda kullandığınız çantanın boyutu kendi boyunuzla da orantılı olmalıdır. Kısa boylu kadınlar çok büyük çantalardan uzak durmalıdır. Çünkü büyük çantalar boyun daha kısa görünmesine neden olurlar.

Yazları canlı tonlar kışları ise soğuk tonlar kullanırsanız mevsime daha uygun olur. Yazın en çok turuncu, sarı, bronz, mavi tonları öne çıkmaktadır. Kışın ise her zaman herkesin favorisi olan siyah, krem, bej, vizon rengi tonlar tercih edilir. Askılı çantanız hala yoksa mutlaka bir tane edinin kızlar.