Balık elbise modelleri gelinliklerden abiyelere kadar pek çok elbiseye eşlik ediyor. Ancak balık elbise giymek o kadar kolay değil! Bu modeller öncelikle düzgün bir fizik ve uzun bir boy istiyor. Boyunuz kısaysa bunu halledebilirsiniz fakat fazlalıklarınız varsa onlardan uzak durmanızda fayda var hanımlar. Sizler için bir araya getirdiğimiz en güzel balık elbiseleri incelemeden önce size uygun olup olmadıklarına bakmanızı tavsiye ederiz.

 

Herhangi bir mağazadan alacağınız balık elbiselerin açılan bölümü genellikle kalçanın biraz altından başlar. Genel olarak modacılar ve moda severler bu modelleri tercih ederler çünkü yürümesi daha kolaydır. Fakat bu güzel bir görüntü değildir. Eğer uzun boyunuz yoksa söyleyeceğimiz balık elbise modelinde boyunuz olduğundan daha uzun görünebilir! Dikkat etmeniz gereken çok önemli bir nokta vardır.

 

Balık formlu elbiselerin boyu daha uzun gösterebilmesi için elbisenin nereden bollaşmaya başladığına dikkat etmelisiniz. Eğer elbiseniz diz kapağı üzerinden bollaşmaya başlarsa bu mümkün! Balık elbisenin hakkı ancak dize kadar dar olursa verilir. Minik kadınsı adımlarla şıklığınızdan ve zarafetinizden ödün vermeden ve tabii ki düşmeden yürürseniz elbisenizin hakkını verebilirsiniz.

 

Uzun boylu bir hanımsanız elbisenizin kalça altından bollaşmasında sakınca yoktur. Fakat ne kadar rahatsız bir elbise giyerseniz o kadar şık görüneceğinizi unutmayın. Bu yüzden balık elbise satın alırken önceliğiniz dize kadar daralan elbiselere bakmalısınız.

 

balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri