Bayan bileklik modelleri hanımların çok ilgilendiği konulardan biridir. Çünkü her hanım kollarına çeşitli bileklikler ve bilezikler takmayı sever. Altın künye alamayanlar ya da kullanmak istemeyenlerin renk renk bilekliklere sahip olduğunu bilirsiniz. Bu yüzden sizler için en güzel bayan bileklik modellerini bir araya getirdik. Bu modelleri gördükten sonra eminiz ki bileklik koleksiyonunuzu genişletmek isteyeceksiniz.

 

Küçük yaşlardan itibaren takı konusunda kızlar ilk bilekliklere merak salar. Boncuklu bileklikler yıllardan beri gözdedir. Özellikle sıcak havalarda basic tişörtlerin en yakın arkadaşıdır. Gerçekten de kombinin havasını tamamen değiştirirler. Üstelik bu boncuklu bileklikler genelde ip lastiğe dizildiği için halhal olarak da kullanabilirsiniz.

 

Zincir bileklikler daha şık olmak istenilen günlerde tercih edilir. İncecik zincirde bulunan bir iki tane küçük sallanan uçlar olursa daha genç işi olur. İnce modeller kibar gösterdiği için bizim favorimizdir. Fakat bazı hanımların bilekleri diğerlerine kıyasla daha kalın olabilmektedir. Eğer sizin de kalın bilekleriniz varsa o zaman zincir yerine deri, kumaş gibi biraz daha göze çarpan modeller kullanmanızı tavsiye ederiz. İnce zincir bileklik takarsanız bilekleriniz olduğundan daha kalın görünebilir.

 

Bu sezon iki bileği de çeşitli bilekliklerle sarmalamak çok modaydı. Camel gibi renkler bohem tarz kıyafetlere çok yakışıyor. Uyumlu bileklikler bulmakta zorlanıyorsanız kendi bilekliğinizi kendini yapabilirsiniz. Mesela deri ip olarak satılan iplerden alıp bileklerinize dolayabilir isterseniz içine kolye ucu geçirebilirsiniz.

Bayan bileklik modelleri 1 Bayan bileklik modelleri 25 Bayan bileklik modelleri 24 Bayan bileklik modelleri 23 Bayan bileklik modelleri 22 Bayan bileklik modelleri 21 Bayan bileklik modelleri 20 Bayan bileklik modelleri 19 Bayan bileklik modelleri 18 Bayan bileklik modelleri 17 Bayan bileklik modelleri 16 Bayan bileklik modelleri 15 Bayan bileklik modelleri 14 Bayan bileklik modelleri 13 Bayan bileklik modelleri 12 Bayan bileklik modelleri 11 Bayan bileklik modelleri 10 Bayan bileklik modelleri 9 Bayan bileklik modelleri 8 Bayan bileklik modelleri 7 Bayan bileklik modelleri 6 Bayan bileklik modelleri 5 Bayan bileklik modelleri 4 Bayan bileklik modelleri 3 Bayan bileklik modelleri 2