Bayan blazer ceket kombinleri özellikle çalışan hanımlar için vazgeçilmezlerdendir. Çünkü blazer ceket kesimleri sayesinde vücudun kusurlarını örtmeye müsaittir. Ayrıca çok şık bir görünüm oluştururlar. Hazır okul sezonu da açılmışken öğretmen hanımlarımızın çok sık tercih ettiği blazer ceketleri en güzel kombinlerle sizlerin karşısına getirmek istedik.

 

Geçen yaz ayında ceketlerin çok canlı hatta neon renklerde kullanıldığını gördük. Soğuk havalar yaklaştığı için kombinlerimizi biraz daha soft tonlarda yapmamız gerekecek. Blazer ceketlerinizi ister eteklerinizle isterse pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. En çok bol paça pantolonlarla yakıştığını söyleyelim. Bu konuya daha önce “Bol Paça Pantolon Kombinleri” adlı yazımızda değinmiştik. Aynı kumaştan yapılmış ceket pantolon kombinleri ile elegan bir havaya bürünebilirsiniz.

 

Spor tarzdan vazgeçemeyen iş hanımları için blazer ceketler sayesinde cool tarzı yakalayabilir. Mesela yırtık skinny jean, beyaz ya da beyaz üstüne birkaç kelime siyah yazılı basic tişört ve lacivert blazer ceket! Bu harika kombini pembe ince topuklu ayakkabılarla da tamamlarsanız havanızdan geçilmez.

 

Blazer ceketlerin en güzel özelliği hanımların korkulu rüyası bel kısmının yanlardan taşan kusurlarını kapatmasıdır. Çoğu kişi göbekli olmasa bile genelde ülkemizde genetik olarak taşan yanlar sorun olmaktadır. Neyse ki yüksek bel modası sayesinde bu sorunu zamanla geride bırakacağımızı düşünüyoruz. Kısacası yüksek bel dar paça pantolon ve blazer ceket kombini ile bel bölgesindeki fazlalıklarınızı sıfıra indirebilirsiniz. Aynı şekilde etek giyeceğiniz zaman da yüksek bel kullanmalısınız.

 

Bayan blazer ceket kombinleri 1 Bayan blazer ceket kombinleri 13 Bayan blazer ceket kombinleri 12 Bayan blazer ceket kombinleri 11 Bayan blazer ceket kombinleri 10 Bayan blazer ceket kombinleri 9 Bayan blazer ceket kombinleri 8 Bayan blazer ceket kombinleri 7 Bayan blazer ceket kombinleri 6 Bayan blazer ceket kombinleri 5 Bayan blazer ceket kombinleri 4 Bayan blazer ceket kombinleri 3 Bayan blazer ceket kombinleri 2