Bayanlar için blazer ceket modellerini tanıtmadan önce şunu hemen belirtelim blazer ceketlerde bu sene açık renkler moda. Yani yazın o sıcaklığını ve ferahlığını giydiğimiz ceketlerin üstünde göreceğiz.

Mavi, sarı, turuncu ve pembenin açık tonları her zamanki gibi bu senede moda olacak bunu hepimiz biliyoruz fakat bu sezon şöyle bir farklılık göreceksiniz ceketlerimizin ince ayrıntıları çiçek veya desen süslemeleri ile zenginleşmiş olacak buda hanımların daha şık ve modern bir çizgide giyinmelerine bir tık daha yardımcı olacak.

bayan-blazer-ceket-modelleri

Sadece iş gereği blazer ceket kullanan hanımlar merak etmeyin bu sezon sizler için harika siya beyaz kombinli bayan blazer ceket modelleri de mevcut. Özellikle iş yerlerinde hem şık görünmek hemde fark yaratmak istiyorsanız bu sezon sizin sezonunuz diyebilirim. Bu söylediklerimiz daha ciddi giyinmeyi seven hanımlar içindi fakat renkli model blazer ceketler ile ister iş yerinde isterseniz günlük hayatta kendinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Ayrıca bir köşeye not düşmeden edemeyeceğim, hafif bel bölgesindeki kilolardan muzdarip hanımlar için blazer ceketler vazgeçilmez bir tutkudur. Ceket sayesinde bel bölgenizdeki fazla kiloları saklayıp daha ince ve daha fit görünme şansına sahipsiniz.