Kış tüm hızıyla yaklaşıyorken hanımlar yeni sezon bayan bot modellerini araştırmaya başlıyor. Bu yüzden en güzel bayan botlarını göstermesek olmazdı. Sizin bot tercihiniz nasıl? Topuklu mu yoksa spor botlar mı giymeyi seviyorsunuz? Aşağıya yorum bırakmayı unutmayın hanımlar.
Bayan botlarını genel olarak klasik ve spor olarak ikiye ayıralım. Klasik botlar genelde 25 yaş üstü hanımların tercih etmesi gereken, farklı uzunluklarda topuklara sahip botlardır. Son zamanlarda sivri burun modası olduğu için mutlaka bu modellerden denemenizi tavsiye ediyoruz. Gerçekten hoş duruyorlar. Sivri burun botlarınızın kısa topukları varsa her yere rahatça giyebilirsiniz. Şık bir yere gidecekseniz bile ayakkabı niyetine kullanabilirsiniz.
Klasik botlar arasında meşhur olan modellerden biri de bootie’lerdir. Bootie botlar son birkaç yıldır inanılmaz rağbet görüyor. Hem bacak boyunu kesmemesi, hem pek çok topuklu ayakkabıya göre daha rahat olması, hem de yüksek topukları sayesinde boyunu uzatması özellikleri sayesinde tercih sebebidir. Bootie seçimi yaparken mümkün olduğunca sade parçalara yönelin. Çünkü onların modası kolay kolay geçmez. Mesela fermuarının göze çarpan bir renk olmamasına, kaliteli durmasına, gereksiz bağcık zımba ve taşlarının olmamasına dikkat edin.
Bir de çoğunlukla genç kızların tercih ettiği zımbalı kısa bot modelleri var. Onlar da okul kombinlerine çok yakışıyor ve 30 yaşındaki bir hanım bile giydiğinde çok genç gösteriyor. Püsküllü bot modası yükselişte olduğu için denemenizde fayda var.

 

bayan-bot-modelleri-1 bayan-bot-modelleri-2 bayan-bot-modelleri-3 bayan-bot-modelleri-4 bayan-bot-modelleri-5 bayan-bot-modelleri-6 bayan-bot-modelleri-7 bayan-bot-modelleri-8 bayan-bot-modelleri-9