Bayan şifon gömlek modelleri çok sık tercih edilmeye devam ediyor. Bu yaz herkesin mutlaka bir şifon gömleği olmalı diyoruz. Aşağıdaki modellerden kendinize uygun bir parçayı bulabilirsiniz. Şimdi bu güzel gömlekleri nasıl kullanmanız gerektiğine bakalım.

 Şifon gömlek; kadını daha ince ve zarif gösteren parçalardan biridir. Vücuda yapışmadığı için kusurları da kapatmaya müsaittir. Hem nişan, doğum günü gibi küçük özel günlerde hem de şehir hayatında rahatlıkla tercih edilebilir. Tek sıkıntısı vücudu çabuk terleten bir kumaş olmasıdır. Bu yüzden penye bluzu olan şifon gömlek modelleri günlük hayatınızda sizin rahat etmenizi sağlayacaktır. Zaten oldukça transparan kumaşlar olduğu için içine bir şey giymeniz şarttır.

 

Gömleğinizin kesimini seçerken vücut tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Zayıf biriyseniz geometrik desenli ya da çiçekli gibi karışık modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gömleğinizden bir renk seçerek o renkte ayakkabı ve çanta ile güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Uzun şifon gömleği kaliteli kumaştan yapılmış taytlar giyebilir, kısa modelleri ise şortlarla spor hale getirebilirsiniz. Sade ve zıt renkler kullanmaya özen gösterin. Çünkü günümüz modası bunu gerektiriyor. Örnek verecek olursak krem rengi kumaş pantolon, lacivert şifon gömlek ve pembe stilettolar harika bir iş kombini olabilir. Turkuaz kısa bir şifon gömlek, beyaz kot şort ve renkli bir spor ayakkabıyla da gayet sevimli olabilirsiniz.

 

Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri Bayan şifon gömlek modelleri