Sezona bomba gibi düşen parçalardan biri de bayan sırt çantası modelleridir. Bu modanın gelmesine o kadar sevindik ki! Çünkü inanılmaz rahatlar! Yazın başlayan ve giderek daha da yükselen sırt çantası modasının kolay kolay geçeceği görünmüyor. Onu ne sıklıkta kullandığınızı aşağıya yorum olarak bırakırsanız çok seviniriz hanımlar. Siz de mutlaka bir sırt çantasına sahip olmuşsunuzdur.

Daha ilkokul giderken başlamıştık sırt çantalarını kullanmaya. Tabii okul çantası olduğu için günlük hayatta kullanmazdık. O zamanlar çantaları tek omuzda kullanmak daha cool’du. Şimdi ise moda değişti ve iki omuzda kullanmak daha cool oldu. Modanın zaman içinde sağlığı da düşünmeye başladığının farkında mısınız? Nasıl ki düşük bel pantolonlar sağlığımıza zararlıysa, çantaları tek omuzda taşımak bir o kadar zararlıdır. Neyse konuyu dağıtmadan devam edelim.

Günlük sırt çantası modasında etnik desenler ve eskitimiş deri görüntüleri harika duruyor. Özellikle kahverengi olanlar favorimiz. Sırt çantalarında siyah ve toprak tonları öne çıksa da her renk ve kumaşta model bulmanız mümkün. Mesela baykuş desenli sırt çantaları da siyah çantalar kadar çok tercih ediliyor.

Sırt çantalarıyla spor kombinler yapabileceğiniz gibi şık kombinlerinizde de yer verebilirsiniz. Çantanızı sürekli sırtınızda taşımak istemezseniz evrak çantası gibi görünen elde de taşınabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Bu çantalar maskülen kombinlere çok yakışıyor. Yaz-kış bu çantalarla çok rahat edeceksiniz.

 

bayan-sirt-cantasi-modelleri 11 bayan-sirt-cantasi-modelleri 10 bayan-sirt-cantasi-modelleri 9 bayan-sirt-cantasi-modelleri 8 bayan-sirt-cantasi-modelleri 7 bayan-sirt-cantasi-modelleri 6 bayan-sirt-cantasi-modelleri 5 bayan-sirt-cantasi-modelleri 4 bayan-sirt-cantasi-modelleri 3 bayan-sirt-cantasi-modelleri 2 bayan-sirt-cantasi-modelleri 1