Beyaz gömlek modelleri sürekli tercih edilen parçalardır. Kadınlar beyaz gömlek ile pek çok farklı kombin yapabilirler. Özellikle iş hayatında otoriter görünmek isteyen kadınlar çok severler. Biz de sizlere en güzel beyaz gömlek kombinlerini taşıdık.

Siz en çok ne zaman beyaz gömlek giymeyi tercih ediyorsunuz? Yoksa okul hayatınızda beyaz gömlek giymekten sıkıldığınız için okul bitince tekrar kullanacağınızı düşünmüyor musunuz? Fotoğrafları incelediğinizde beyaz gömleğe tekrar sıcak bakacağınızdan eminiz.

Gördüğünüz gibi beyaz gömleği hem pantolonlarla hem de eteklerle kolayca kombinleyebilirsiniz. Kullandığınız ayakkabı ve aksesuarlara göre de kombininizi klasikleştirip sporlaştırabilirsiniz.

Örneğin bir seminer vereceksiniz beyaz gömlek en ideal tercihtir. Uzun kollu beyaz gömlek, siyah kalem etek, siyah stilettolar ve küçük bir takı ile çok başarılı bir seminer sunumu gerçekleştirebilirsiniz. İşinize verdiğiniz değeri kıyafetinizle gösterebilirsiniz.

Pantolon kombini yapacak olursak da yine beyaz uzun kollu gömlek, lacivert İspanyol paça yerlere kadar uzanan kumaş pantolon, lacivert bir saat ve dolgu topuklu ayakkabılarınız harika olacaktır.

Ciddi ortamlarda gömleğinizi kısa yollu yerine uzun kollu kullanıp kollarınızı dirseklerinize kadar kıvırabilirsiniz. Kısa kollu gömlekleri biz çok şık bulmuyoruz. Bir de spor bir kombin yapalım. Kot tulumunuz, spor ayakkabınız ve beyaz gömleğinizle çok genç görünebilirsiniz. Saçlarınızı da tepeden toplamayı unutmayın!

Diğer parçalarınız vücut tipinize uygun olduğu süre beyaz gömlek ile adeta ışık saçabilirsiniz. Hala ondan nefret ediyor musunuz?