Birbirinden renkli ve farklı modelleriyle bayan cüzdanları her yaştan kişiye hitap eder. Çanta içerisindeki dağınıklığı önlemek amacıyla oldukça pratik çözümler sunan cüzdanlar birçok malzemeden yapılabilmektedir. Markasına ve kalitesine göre fiyatları değişkenlik gösterse de 20 TL ile 100 TL arasında çok güzel bir cüzdana sahip olabilirsiniz.

Bayan Spor Cüzdanları

Bayan spor cüzdanlarında Nike, Adidas, Puma gibi markalar öne çıkmış durumda. Sportif çizgiler taşıyan bu cüzdanlar genellikle plastik ve kumaşın birlikte kullanılmasıyla üretilir. Daha çok günlük kullanım için uygun olan bu tarz cüzdanlar hafifliği ve kullanışlılığı ile en çok tercih edilen modellerdendir. Diğer modellere göre bölme sayısı az olsa da yanında fazla kart taşımayanlar için idealdir. Günümüzde günlük şık diye tabir edilen kıyafetlerle birlikte çok iyi kombinler yapabilirsiniz. Küçük modelleri olduğu gibi büyük dikdörtgen tipleri de bulunmaktadır.

Bayan Klasik Deri Cüzdan Modelleri

Hanımların en çok tercih ettiği bir diğer model ise klasik deri cüzdanlardır. Bu modeller daha çok bölme sayısına sahip olup, bozuk para için de ayrı bir hazne içerir. Ayrıca kredi kartı ve kartvizitler için özel girişlere sahip bayan deri cüzdan modelleri farklı renk ve seçenekleriyle her türlü kıyafete de uyum sağlar. Büyük dikdörtgen modelleri elinizde tuttuğunuzda kıyafetlerinizle birlikte çanta görünümü de verir. Özellikle yanında omuz çantası veya çapraz çanta taşımayı sevmeyen bayanlar için büyük dikdörtgen modeller idealdir.

Bayan Bozuk Para Cüzdanları

Büyük cüzdan taşımayı tercih etmeyen bayanlar için üretilen bozuk para cüzdanı hem çantanızda küçük bir hacim kaplar hem de bozuk paralarınızın çanta içerisinde kaybolmasını engeller. Oldukça uygun fiyatlarla renkli renkli bir bozuk para cüzdanına sahip olabilirsiniz.