Bebek odası duvar kâğıdı modelleri 2018 yılında oldukça sade ve çocuğun uzun yıllar kullanabileceği renklerden oluşuyor. Siz de bebeğinizin daha güzel ve daha modern bir odada uyumasını ve büyümesini istiyorsanız sizler için hazırladığımız en güzel bebek odası duvar kâğıtlarını incelemenizi tavsiye ederiz. 2017 yılında dikkat çekecek olan bebek odası duvar kâğıdı modelleri hem renkleri hm de görünümleri ile göz dolduruyor.

Erkek çocuk bebek odası duvar kâğıtları genelde araba, uçak figürlü modellerden oluşuyor. Sade modeller arıyorsanız çocuğunuzun nevresim ve mobilyalarıyla uyumlu düz renkler de kullanabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz mavi tonlarında eşyaları varsa duvar kâğıdını gri seçerseniz harika bir uyum söz konusu olacaktır. Üzerinde minik pati izleri ya da onun en sevdiği çizgi film kahramanları ile tasarlanmışsa tamamdır. Oğlunuzun odasında eğlenerek vakit geçireceğine emin olabilirsiniz.

Kız bebek odası duvar kâğıdı modelleri erkek çocuklarına nazaran daha tatlı olabiliyor. Genelde tercih edilen çiçek desenli ve pembe renklere sahip duvar kağıdı modelleri yerine daha farklı desenler seçmeye ne dersiniz? Mesela lila tonlarında düz duvar kâğıdını kendiniz kızınızla birlikte tasarlayabilirsiniz. Böylelikle onun da motor becerileri gelişecektir. Simli parlak duvar boyasıyla ellerinizi bulayıp duvarda el izleri yapabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemezseniz kızların çok sevdiği ayıcık resimleri olan duvar kağıtları da güzel bir seçenek olabilir.