Kahverengi saç modasını benimseyen neredeyse her kadın Bensu Soral saç rengi hakkında araştırma yapmakta ve böylesi güzel bir kadının kullandığı saç renginin kendine de yakışacağını düşünmektedir. Ama gerçekten öyle mi?

 

Bensu Soral Saç Rengi Kime Yakışır?

1991 Bursa doğumlu oyuncu Bensu Soral saç rengi için orta kumral ve kestane tonlarını tercih ediyor. Ayrıca bu rengi de açık yeşil gözleri ve açık buğday renk teni ile en güzel şekilde tamamlayabiliyor. O halde bu tezden yola çıkarak açık kumral tonların bu özelliklerdeki her kadına yakışacağını söylememiz mümkündür Ayrıca kendine yakıştırdığı bu saç rengini de kullandığı saç modelleri ile tamamlayabiliyor. Örneğin sıra dışı kesimler ya da moda haftalarına yakışır modeller yerine çok daha sıradan ve çok daha içimizden modeller ile kullanabiliyor.

Bensu Soral Saç Rengi Boyaları

Bu boya renginden dolayı kolayca bulabileceğiniz bir boyadır. Ayrıca dilerseniz işinin ehli bir kuaförde de bu rengi rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Ancak evde kendiniz boya işlemi uygulayacaksanız:

  • Palette 5-68 kestane
  • Palette Deluxe 7.0 kumral
  • 7N Natural Colors orta kumral
  • Loreal Paris Excellence 5/3 açık kestane saç boyalarını kullanabilirsiniz. Fakat saç renginizin önceki durumuna göre yine de bir açıcıya ya da aralıklarla iki kez boyamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. O sebeple doğrudan kuaföre gitmeniz çok daha doğru bir tercih olabilir.

Bensu Soral; kendine has saç kesimi ve tasarımıyla ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı günümüz itibariyle pek çok kadın, onun saç renklerini tercih etmektedir. Esasında saç renginizi belirlerken; kendi yüz yapınız ve saç dokunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sayede kendinize en çok yakışan saç modeline ve rengine kavuşmuş olursunuz.