Usta oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Bergüzar Korel’in en son oynadığı dizi olan Vatanım Sensin dizisi ile ekranlarda sık sık görmekteydik. Vatanım Sensin dizisine kadar olan dönemde Bergüzar Korel saç modeli ile beğenileri üzerine toplamaktaydı. Upuzun saçları yüzüne oldukça yakışmaktaydı. Ancak Vatanım Sensin dizisinin çekimlerinin bitiminin ardından birçok ünlü isim gibi oda saçlarını kısacık kestirmişti.

Bergüzar Korel; güzelliğiyle nam salmış, bakımlı bir kadın olarak hep ekranlarda yer almaktadır. Yine parlak ve dolgun saçlarıyla da pek çok kişinin örnek aldığı bir kadın olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum saç modelleri için de geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

berguzar-korel-sac-modelleri-2.png (668×908)

Bergüzar Korel’in Saç Modeli Çok Beğenildi

Dizinin son bölümünü tüm ekip birlikte izlerken, dizi bitiminde en iddialı isim Bergüzar Korel saç modeli olmuştur. Görmeye alışkın olduğumuz uzun saçlarını kestirip, kısacık saçlarla karşımıza çıkmıştır. Saçlarını kestirdiği için oldukça memnun gözüken Bergüzar Korel, yeni saç kesiminin çok hoşuna gittiğini de belirtmiştir.

berguzar-korel-sac-modelleri-3.png (668×908)

Hayranları Bergüzar Korel’i uzun saçları ile görmeye alışık olduğundan, kısa saçları çok dikkat çekmiştir. Ancak yüz hatlarına oldukça uyumlu olan kısa saç modeli ile de hayranlarının büyük beğenisi toplamıştır. Bergüzar Korel saç modeli kendisine oldukça yakışmışken, birçok ünlü isim gibi hayranları da saçlarını bu şekilde kestirmeye başlamıştır. Bu saç modelini kestirmeden önce yüz hatlarınızı çok iyi tanımalısınız. Yüzünüzün yuvarlak veya uzun yapısına uygun olup olmadığını iyi bilmelisiniz. Özellikle uzun saç sevenlerin böyle bir saç modelini uygulaması biraz cesaret isteyen bir durumdur. Sizde saçlarınıza istediğiniz şekli vermekten korkmuyor ve tarzınızı yansıtan bir kesim olduğunu düşünüyorsanız, son yılların trendi kısa saç kesimini mutlaka denemelisiniz.

berguzar-korel-sac-modelleri-4.png (668×908)

berguzar-korel-sac-modelleri-1.png (668×908)