Beyaz gömlek kombinleri hem kadınları hem de erkeklerin çok sık tercih ettiği kombinlerdir. Kadınlar beyaz gömleği çok farklı kombinlerle çeşitlendirebilirler. Özellikle iş hayatınızda otoriter görünmek isteyen kadınların olmazsa olmazıdır. Biz de sizin için en güzel beyaz gömlek kombinlerini bir araya getirdik. Siz en çok ne zaman beyaz gömlek giymeyi tercih ediyorsunuz? Yoksa okul hayatınızda beyaz gömlek giymekten sıkıldığınız için okul bitince tekrar kullanacağınızı düşünmüyor musunuz? Aşağıya düşüncelerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın kızlar.

Beyaz Gömlek Kombinleri 1 Beyaz Gömlek Kombinleri 2

Beyaz gömleği hem pantolonlarla hem eteklerle hem de tulumlarla giyebilirsiniz. Kullandığınız ayakkabı ve aksesuarlara göre de kombininizi klasikleştirip sporlaştırabilirsiniz. Örneğin bir seminer vereceksiniz beyaz gömlek en ideal tercihtir.

Beyaz Gömlek Kombinleri 3 Beyaz Gömlek Kombinleri 4

Uzun kollu beyaz gömlek, siyah kalem etek, siyah stilettolar ve küçük bir takı ile disiplinli, kendinden emin bir kadın olarak görüneceğinizden emin olun. İşinize verdiğiniz değeri kıyafet kombinlerinizle gösterebilirsiniz.

Beyaz Gömlek Kombinleri 5 Beyaz Gömlek Kombinleri 6

Pantolon kombini yapacak olursak da yine beyaz uzun kollu gömlek, lacivert İspanyol paça yerlere kadar uzanan kumaş pantolon, lacivert bir saat ve dolgu topuklu ayakkabılarınız harika olacaktır. Ciddi ortamlarda gömleğinizi kısa yollu yerine uzun kollu kullanıp kollarınızı dirseklerinize kadar kıvırabilirsiniz. Kısa kollu gömleklerin çok şık durduğu söylenemez.

Beyaz Gömlek Kombinleri 7 Beyaz Gömlek Kombinleri 8

Bir de spor bir kombin yapalım. Bu sefer dilerseniz kısa kollu beyaz gömlek giyebilirsiniz. Kot tulumunuz, spor ayakkabınız ve beyaz gömleğinizle çok fresh görünebilirsiniz. Saçlarınızı da tepeden toplamayı unutmayın!

Beyaz Gömlek Kombinleri 9 Beyaz Gömlek Kombinleri 10 Beyaz Gömlek Kombinleri 11 Beyaz Gömlek Kombinleri 12 Beyaz Gömlek Kombinleri 13 Beyaz Gömlek Kombinleri 14