Kış mevsimi yaklaşmış olsa da bazen bol paça pantolon kombinleri yapmak isteyebiliriz. Peki bu bacakları upuzun gösteren parçaları nasıl kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bol paça pantolonlar yanlış kombinlendiğinde kısa ve kalın görünmenize neden olabilirsiniz. Sizler için en güzel kombinleri bir araya getirdik.

 

Bol paça pantolon giyeceğiniz zaman ilk kural bacak boyunuza değil topuk boyunuza bakmanızdır. Bu yüzden bol paça pantolon alacağınız zaman topuklu ayakkabınızı yanınızda götürmelisiniz. Pantolonunun paçası birebir yerler temas etmeli ve ayakkabınız içinde gizlenmelidir. Bu ayrıntıya dikkat ederseniz vücut tipiniz nasıl olursa olsun bacaklarınızın çok daha uzun görüneceğinden emin olabilirsiniz.

 

Sıcak havalarda en güzel pantolonlar gerçekten de bol paça kesimlerdir. Bacağa yapışmadığı için hem serin tutar hem de renk renk kombinler yapmaya imkan verir. Onları basic tişörtlerle rahatça giyebilir dilerseniz üzerine blazer ceket ekleyip iş kombinine çevirebilirsiniz. Spordan klasiğe geçerken çantanızın modelini de değiştirmeyi unutmayın!

 

Kışın ise bol paça pantolon kumaşları kalın olarak üretilir. Genelde yünden yapılırlar. Çok soğuk günlerde pantolonun altına tayt giyilebilir. Fakat basenleriniz genişse bunu yapmamanızı tavsiye ederiz. Aynı kumaştan yapılmış bol paça pantolon ve ceket kombinleri iş kadınlarına çok yakışmaktadır. Mesela siyah kalın topuk botlarınızı koyu kahve takımınızın için gizleyip büyük deri çanta ile çok rahat işe gidebilirsiniz. Yine kış mevsimi için siyah, füme, gri, bordo gibi tonlar da sık tercih edilmektedir.

 

Bol paçalı pantolon kombinleri 26 Bol paçalı pantolon kombinleri 25 Bol paçalı pantolon kombinleri 24 Bol paçalı pantolon kombinleri 23 Bol paçalı pantolon kombinleri 22 Bol paçalı pantolon kombinleri 21 Bol paçalı pantolon kombinleri 20 Bol paçalı pantolon kombinleri 19 Bol paçalı pantolon kombinleri 18 Bol paçalı pantolon kombinleri 17 Bol paçalı pantolon kombinleri 16 Bol paçalı pantolon kombinleri 15 Bol paçalı pantolon kombinleri 14 Bol paçalı pantolon kombinleri 13 Bol paçalı pantolon kombinleri 12 Bol paçalı pantolon kombinleri 11 Bol paçalı pantolon kombinleri 10 Bol paçalı pantolon kombinleri 9 Bol paçalı pantolon kombinleri 8 Bol paçalı pantolon kombinleri 7 Bol paçalı pantolon kombinleri 6 Bol paçalı pantolon kombinleri 5 Bol paçalı pantolon kombinleri 4 Bol paçalı pantolon kombinleri 3 Bol paçalı pantolon kombinleri 2 Bol paçalı pantolon kombinleri 1