Büyük beden abiyeler kilolu ya da balıketli kadınların özel günlerinde bulmakta sıkıntı çektiği parçalardır. Bu yüzden sizin için en güzel büyük beden abiye modellerini bir araya getirdik. Aşağıdaki modellerden kendinize uygun olanlardan mutlaka beğeneceksiniz. Böylece yakın akrabanızın ya da aile bireylerinizin düğününde fazla kilolarınıza rağmen çok şık görünecek ve etraftakilerden iltifatları toplayabileceksiniz.

 

Amacınız kesinlikle çok dikkat çekmek olmamalı! Canlı renklerden her zaman kaçınmalısınız. Siyah, kahverengi, lacivert, bej, haki yeşili, bordo, krem, gri gibi daha naturel renkler tok bir görüntü yakalar. Kesinlikle büyük desenli abiyelerden uzak durun. Belki ince zincirler, minik taşlardan faydalanabilirsiniz. Fakat onlar da abiyenizin sadece tek bir bölümünde olmalı, tüm elbiseyi donatmamalıdır.

 

Kocaman çiçekleri ya da geometrik desenleri olan parçalar gözü yorar ve sizi daha kilolu gösterir. Abiye boyunuz ise çok fazla kısa olmamalıdır. Eğer uzun boylu bir kadınsanız midi boy elbiseler yani dizin biraz altında biten etek uçlarıyla harika görünebilirsiniz.

 

Boynunuzun daha ince ve zarif görünmesi için V yaka modeller ilk tercihiniz olmalıdır. Kayık yaka, bisiklet yaka gibi yakalar boynunuzu keseceği için daha kısa ve kalın görünmenize neden olur. kolsuz V yaka büyük beden abiyeler ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Ayakkabı ve aksesuarlarınızı da sade kullanırsanız çok şık olacağınızdan eminiz. Bu yüzden kilonuzu dert etmeyi bırakın ve doğru giyim tarzını öğrenmeye başlayın. Eminim bu çok daha kolay!

 

Büyük beden abiye modelleri 1 Büyük beden abiye modelleri 20 Büyük beden abiye modelleri 19 Büyük beden abiye modelleri 18 Büyük beden abiye modelleri 17 Büyük beden abiye modelleri 16 Büyük beden abiye modelleri 15 Büyük beden abiye modelleri 14 Büyük beden abiye modelleri 13 Büyük beden abiye modelleri 12 Büyük beden abiye modelleri 11 Büyük beden abiye modelleri 10 Büyük beden abiye modelleri 9 Büyük beden abiye modelleri 8 Büyük beden abiye modelleri 7 Büyük beden abiye modelleri 6 Büyük beden abiye modelleri 5 Büyük beden abiye modelleri 4 Büyük beden abiye modelleri 3 Büyük beden abiye modelleri 2