Hem yazın hem de kışın kadınlar çiçek desenli elbise modelleri giymeyi çok severler. Bu yüzden biz de beğendiğimiz çiçekli elbiseleri bir araya getirdik. Belki almak istediğiniz çiçekli elbiseyi bu modellerimizde bulabilirsiniz.Çiçek desenli elbisenizi yazın giyecekseniz rahatlıkla canlı renkler kullanabilirsiniz. Bu sıcak havalarda rengarenk de giyinseniz hiç kötü görünmezsiniz. Elbisenin nasıl bir kesim olduğu ve hangi çiçeklerle süslendiği tamamen sizin zevkinize kalmış. Bazen minik papatyaları olan mini bir elbise, bazen kocaman gül desenleri olan uzun bir elbise giymek isteyebilirsiniz. Bulunduğumuz ortama göre farklı modeller tercih edebilirsiniz.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri 1 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 2 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 3

Yaz mevsiminde bazen iş hayatında bile eğer çok disiplinli bir ortam yoksa çiçek desenli yazlık elbiseler tercih edebilirsiniz. Midi boy kloş bir elbise ile topuk ayakkabılarınız size çok yakışacaktır. Bir doğum günü partisine davetliyseniz ya da doğum günü sahibiyseniz bile eğlenceli elbiseler giymek için tam zamanıdır. Özellikle kumsalda yapılan partilerde parmak arası terlikler ya da sandaletler ile çiçekli elbiseler harika olacaktır.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri 4 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 5 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 6
Yazlıkta şort giymekten sıkılıyorsanız yine ilk seçenekleriniz arasında renkli çiçekli elbiseler olmalıdır. Oradaki güneş sizi daha çok rahatsız edeceği için şifondan yapılan çok şık diyebileceğimiz elbiseler yerine penye kumaştan yapılmış açık renk çiçekli elbiseler ve terlikleriniz ile çok şirin görünebilirsiniz. Bu elbiselerden hangisini giyerseniz giyin çok rahat olacağınız için mutlu olacaksınız.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri 7 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 8 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 9

Kışın da yine olabildiğince sade çiçekli elbiseler tercih edebilirsiniz. Örneğin kadife kumaş bi elbisenin üzerinde minik minik çiçek motifleri oldukça hoş duracaktır. Yine yün ya da ipekli kumaştan yapılmış kışlık çiçekli elbisenizi ten rengi çorap ve uzun çizmelerle giyerek çok şık olabilirsiniz.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri 10 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 11 Çiçek Desenli Elbise Modelleri 12