Son zamanlarda en güzel düğün aksesuarlarından biri de çiçekli gelin saçı modelleri olmaya başladı. Çeşitli bahar çiçekleriyle yapılmış gelin taçları ya da dağınık saç modelinin kenarına tutturulmuş birkaç çiçek ile siz de düğününüzde prensesler gibi olabilirsiniz. Sizlere fikir vermesi açısından en güzel çiçekli gelin saçı modellerini derledik. Şimdi evlilik hazırlığı yapmıyor olsanız dahi beğendiğiniz modelleri arşivinize kaydederek ileriye dönük hazırlık yapabilirsiniz.

2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Romantik bir gelin olmak istiyorsanız çiçekli gelin saçları tam size göredir. Çiçekli gelin taçları alın hizasında olunca aynı zamanda otantik-bohem bir görünüm yaratır. Günlük hayatınızda kullanamayacağınız bu taçlar tam da düğününüzde kullanmak içindir. Hatta sizi stresten bile kurtarabilir. Bir türlü içinize sinmeyen gelin topuzunuzdan vazgeçip sade düz bir maşa ve basit bir örgü yaptırdıktan sonra alnınızda biten rengârenk çiçekli gelin tacınız ile misafirlerinizin gözünü doldurabilirsiniz.

2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Çok sade bir gelinliğiniz varsa bu taçlar tam da sizin içindir. Eğer o aklınızda kalan gelinliği sırf pahalı diye alamadıysanız bu ulaşılması kolay taçlarla tüm moralinizin yerine geleceğini düşünüyoruz. Hala bu taçların büyüsünü fark edemeyip de fırsatı kaçıran Türk gelinler var! Siz bu fırsatı kaçırmayın ve çiçekli gelinlik alın tacınız ile düğününüze yepyeni bir hava katın.

2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri
Bir de saçlarını salık bırakmak isteyenler için çiçekli gelin saç modelleri var. Onlar da kulağının arkasına koyacağı iki papatya ya da saçlarının arasında ara ara görünecek minik çiçekler ile kendilerini rüyada gibi hissedebilirler.

2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri 2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri 2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri 2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri 2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri 2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri 2016-Çiçekli Gelin Saçı Modelleri