Hepimizi daha zayıf gösteren desenlerden biri de şüphesiz ki çizgilerdir. Bu yüzden çizgili kombin önerilerine değinmeden geçemezdik. Boyuna çizgili parçalar zayıf gösterir lafını mutlaka duymuşsunuzdur. İşte en güzel çizgili kombinleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

En çok tercih edilenler çizgili pantolonlardır. Peki çizgili pantolonlar nasıl kombinlenir? Burada amaç gözü yormamaktadır. En basitinden pantolonunuzdan seçtiğiniz bir renk ile aynı tonda gömlek, bluz ya da triko kazak kullanıp stiletto ile tamamlayarak klasik giyim kullananlardan yana olabilirsiniz. Spor tarzdan vazgeçmem diyenlerdenseniz çizgili pantolonunuzu spor ayakkabı, spor babetlerle ve kot ceketlerle de kombinleyebilirsiniz. Yok ben biraz sıra dışı olmak istiyorum diyenlerdenseniz çizgili pantolonunuzu paisley gibi farklı desenlerle tamamlayabilirsiniz.

 

Çizgili kazak ve gömlekler de hemen hemen hepimizin sevdiği parçalar olmuştur. Genelde siyah beyaz çizgiler favorimiz! Üst bölgeniz inceyse yani karın bölgenizde fazlalıklarınızın olmadığı düşünüyorsanız enine çizgili kazakları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha ince görünmek isteyenlerdenseniz tabii ki boyuna çizgili bluz, kazak ve gömlekler kullanmalısınız. Altınıza kot ya da kumaş şortlar giymek sizi harika gösterecektir.

 

Çizgili etekleri kombinlemek de oldukça kolaydır. Tamamen basic parçalara yönelmeniz gerekmektedir. Basit bir ofis stili düşünecek olursak lacivert ve beyaz ince çizgileri olan kalem etek, beyaz gömlek ve nude renk stilettolar ile kombininiz hazır! Tek bir parça olarak düşünürsek boyuna çizgili siyah bir tulum ve blazer ceket de muhteşem uyum sağlayacaktır.

 

 

Çizgili Kombin Önerileri10 Çizgili Kombin Önerileri9 Çizgili Kombin Önerileri8 Çizgili Kombin Önerileri7 Çizgili Kombin Önerileri6 Çizgili Kombin Önerileri5 Çizgili Kombin Önerileri4 Çizgili Kombin Önerileri3 Çizgili Kombin Önerileri2 Çizgili Kombin Önerileri1