[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Dar gelinlik modelleri bu yıl özellikle zayıf ve uzun boylu hanımların düğünlerinde n çok tercih ettikleri gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Dar gelinlik modellerinde en çok öne çıkan modeller arasında ise balık formuna sahip olan gelinlikler yer almaktadır. Balık forumuna sahip olan gelinliklerde gipür kumaş yapısı da oldukça sık kullanılmaktadır.

Dar gelinlik modelleri

Dar gelinlik modelleri

Uzun kollu ve tamamı gipür olan gelinlik modelleri bu yıl oldukça ön plana çıkan modellerden birisidir. Sizler de hem oldukça sade hem de oldukça zarif bir gelinlik modeli tercih etmek istiyorsanız o zaman dar ve dantel gelinlik modelleri içinden vücut tipinize uygun olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Üstelik oldukça sade olan bu tarzdaki gelinlik modellerinde saç aksesuarları da yine gelinlik kumaşından olunca ortaya masallardaki bir gelinlik çıkmaktadır.

Eğer uzun kollu gelinlik istemiyorum diyorsanız o ama dar gelinlikler içinden düşük omuzlu ve oldukça sade bir modeli tercih edebilirsiniz. Yalnız dar gelinlik modeli seçimi yapmadan önce kesinlikle basen sorununuzun olmamasına dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Çünkü dar gelinlik modelleri gerçekten tüm vücut hatlarını ortaya çıkardığı için de göbek ve basen sorunu olanların bu tarz gelinlikleri tercih etmesi pek de hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Dar gelinlik modellerinde seçimlerinizi hangi modelden yana kullanırsanız kullanın oldukça sade bir gelinlik seçmiş olacağınız için de saç modeli seçimi konusunda biraz daha cesur davranabilirsiniz. Çünkü gelinliğin sadeliğini istediğiniz saç modeli ile biraz daha ön plana çıkartabilir ve bu şekilde gelinliği de tamamlayabilirsiniz.

Dar gelinlik modellerinde etek kısmını hareketli seçebileceğiniz gibi üst kısmını ise istediğiniz farklı modellerden de tercih ederek vücut tipinize en uygun olan gelinliği tercih edebilirsiniz.