Havaların ne serin ne de sıcak olduğu bu günlerde imdada koşan parçalardan biri de deri ceket modelleridir. Aslında çeşit çeşit deri cekete sahip olmaya gerek yok. Vücut tipinize ve tarzınıza uygun bir deri cekete sahip olursanız sizi yıllarca idare edecektir. O zaman hemen deri ceketleri anlatmaya geçelim.

Hayvan sever biriyseniz deri ceketi replika tercih edeceğinize eminiz. Ki bizce de böyle yapmalısınız. Replika deri kumaş birbirinden oldukça farklı dokuya sahiptirler. Kimi çok sert olur kırılgan bir yapıya sahiptir, kimi çok yumuşak olur çabucak yırtılır, kimi ise tok kumaştır ve uzun süreler sapasağlam kalmayı başarır. Kumaşların dokusu görüntüsünü de çok etkiler. Bize sorarsanız tok dediğimiz kumaşlar en ideal tercihtir.

 

Son yıllarda bildiğiniz gibi bacak boyunu uzun gösteren yüksek bel modası başladı. Bu yüksek bellerin üzerine kısa parçalar giymeniz gerektiği için ceketleri de kısa tutmanız işinize yarayabilir. Kısa model deri ceketler spor pantolonlarla çok yakışmaktadır. Bu modelleri bir beden büyük alırsanız ve önünü kapatmadan giyerseniz harika olur.

 

Uzun model deri ceketler çeşitli modellere sahiptir. Klasik modeller pardesü gibi uzun olduğu için daha büyük yaştaki hanımlara hitap etmelidir. Boyfriend kesim dediğimiz kaba deri ceketler bu sezon yükselişe çıkacaktır. Boyfriend deri ceketinizi yırtık kotlarınızla, botlarınızla ve triko kazaklarınızla giymeyi mutlaka deneyin.

Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri Deri ceket modelleri