Deri etek kombinleri özellikle kışın çok tercih edildiği için bu konuya yer vermeden geçemezdik. Deri kumaş çok dikkat çekici olduğu için tüyolarını bilmek çok önemlidir. Peki, kimler deri etek giymeli? Deri etek nasıl kombinlenir? Bu soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edin hanımlar.

Deri kumaşlar parlak bir görüntüye sahip olduğundan ve vücuda yapışıp hatları çok fazla belli ettiğinden bulunduğu bölgeyi daha geniş göstermeye meyillidir. Bu yüzden düzgün ve ince bir fiziğe sahip olmayan hanımların uzak durması gereken bir kumaş çeşididir. Ayrıca iç çamaşırın dikişsiz olmasına da dikkat edilmelidir.

 

Kalem deri etekler iş yerleri için harika parçalardır. Tabii bir öğretmenseniz ya da lüks bir plazada çalışıyorsanız bu durum geçerlidir. Aksi takdirde çevrenizdeki erkekler tarafından yanlış anlaşılmaya müsait olabilirsiniz. Kalem eteklerin derin yırtmaçlarının çok hoş bir havası vardır. Onları gömleklerinizle ve stilettolarınızla kombinlerseniz çok iyi olur.

 

Deri etek modelleri genelde klasik kombinler için uygun olsa da genç kızlarımız onları spor kombinlerle kullanmayı çok severler. Mesela kloş deri etek yüksek bel olarak kullanılıp üzerine triko bir kazak, spor ayakkabılar ve sırt çantasıyla çok sevimli bir görüntü oluşturur. Yine mini deri etek modelini topuklu ayakkabılarla kadınsı kombin, spor ayakkabılarla ise spor kombin yaparak çeşitli şekilde kullanabilirsiniz. Yeter ki formunuzu korumaya devam edin hanımlar.

Deri etek kombinleri 1 Deri etek kombinleri 19 Deri etek kombinleri 18 Deri etek kombinleri 17 Deri etek kombinleri 16 Deri etek kombinleri 15 Deri etek kombinleri 14 Deri etek kombinleri 13 Deri etek kombinleri 12 Deri etek kombinleri 11 Deri etek kombinleri 10 Deri etek kombinleri 9 Deri etek kombinleri 8 Deri etek kombinleri 7 Deri etek kombinleri 6 Deri etek kombinleri 5 Deri etek kombinleri 4 Deri etek kombinleri 3 Deri etek kombinleri 2