[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Geride bıraktığımız yaz çok moda olan ve kış sezonuna da uyarlanacağını düşündüğümüz desenli pantolon modellerini incelemek istedik. Yeni bir akım olduğu için tüm hanımlar tarafından kabul edilmese de, güzel modeller çıktıkça zamanla sevileceğini düşünüyoruz. Bu yüzden en güzel desenli pantolonları bir araya getirip, sizin beğeninize sunmak istedik. Eğer siz de desenli pantolon giymekten hoşlanıyorsanız, kombinlerinizi nasıl yaptığınızı aşağıya yorum bırakmayı unutmayın hanımlar.

desenli pantolon modelleri 1

Yaz sezonunda en çok çiçek desenli pantolonlar modaydı. Genelde pembe ve yeşil tonlarının hakim olduğu bu modeller bir de tayt kumaştan üretilince, zaman zaman yanlış vücutlarla birleşince ortaya kötü görünler çıktı.

desenli pantolon modelleri 2

Çok basit parçalarmış gibi görünse de aslında bunları kombinlemek oldukça zor! Bir kere desenli kumaş bulunduğu bölgeyi daha geniş gösterdiği için dikkatli kullanmanız gerekiyor.

desenli pantolon modelleri 3

Geniş basenleri ya da fazla kiloları olan hanımların bu karışık desenlerden uzak durması ve basic parçalara yönelmesi en güzeli!

Desenli Pantolon cd3e

Fakat vücudunuza güveniyorsanız o zaman geriye renkleri doğru kullanmak kalıyor. Pantolonunuz yeterince göz yorucu olduğu için üzerine giydiğiniz tişört, gömlek ya da bluzları her zaman sade tutmalısınız. Aynı şekilde ayakkabı ve diğer aksesuarlarınızda da tek renge yönelmelisiniz.

desenli pantolon modelleri 4

Pantolonunuzun içinden seçeceğiniz bir renk ile diğer parçaları tamamlamak ve pantolonunuzu star parçanız yapmak en iyisi! O zaman kolay gelsin diyip sizi desenli pantolon kombinleriyle baş başa bırakıyoruz!

desenli pantolon modelleri 10 desenli pantolon modelleri 9 desenli pantolon modelleri 8 desenli pantolon modelleri 7 desenli pantolon modelleri 6