[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Düşük omuz gelinlik modelleri içinde kesinlikle balık formunda olan gelinlik modelleri oldukça ön plana çıkmaktadır. Gelinlik seçiminde sadece göz alıcı tasarımlara sahip olan modelleri tercih etmek değil aynı zamanda vücut tipinize göre de modelleri tercih etmeye özen göstermeniz kusursuz bir görünüm kazanmanız için oldukça önemlidir. 2016 gelinlik modelleri içinde ise bu yıl yaz gelinleri için en çok ön plana çıkan gelinlik tasarımları için gerek bol gelinlik etekleri için olsun gerekse balık formundaki dar kalıplar için olsun düşük omuzlu gelinlikler daha çok ön planda bulunmaktadır.

Dusuk-omuz-gelinlikler

Düşük omuz gelinlik modelleri oldukça zarif ve şık bir model olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça sade ve zarif olmasından dolayı 2016 yılında en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle uzun boylu bayanlar için en ideal gelinlik modellerinden birisi  olduğunu da söylemek isteriz.

Düşük omuzlu gelinlik modellerinden beğendiğiniz bir modeli tercih edecekseniz kesinlikle saç modeline ve takacağınız takılara da oldukça dikkat etmeniz gelinlik ile birlikte yakalayacağınız muhteşem bütünlüğü korumanız açısından oldukça önemlidir. Özellikle düşük omuzlu gelinlik modelleri ile en iyi uyumu yakalayan saç modelleri arasında balerin topuzu ya da ensede yapılmış olan örgü dağınık topuzlardır.

Gelinlik zaten oldukça zarif bir model olduğu için ve tüm dikkatleri bu gelinlikle omuzlarınızın güzelliğine vurgulayabileceğiniz için oldukça abartılı bir makyaj veya saç modelinin yanı sıra takılar ile de kesinlikle gelinliğin modelini gölgede bırakmamanızda fayda olacaktır. Balık formundaki düşük omuzlu gelinlik modellerinde zaten vurguyu göğüs, bel ve omuz bölgenize doğru yönlendireceğiniz için de bu tarz gelinlik modellerinde kesinlikle abartılı bir takı veya saç modelini kesinlikle tercih etmemelisiniz.