Düz taban ayakkabı modelleri her yaştan kesimin tercih ettiği ayakkabı çeşitleridir. Fakat her yaşa göre de farklı modeller üretilir. Hem yaşınıza uygun hem de rahat edebileceğiniz en güzel düz taban ayakkabı modellerini sizler için bir araya getirdik.

Ayak sağlığınız her şeyden daha önemlidir. Bir stilettonun üzerinde çok çekici görünebilirsiniz. Fakat yarım saat sonra ayaklarınızı yormaya başladığında yürümeniz oldukça zorlaşacaktır. Bu durumda dışarıdan size bakan kişilerin alay konusu olabilirsiniz. Günlük hayatta mümkün olduğunca düz taban ayakkabılar tercih etmelisiniz. Ortopedik sade ayakkabı modelleriyle pek çok kombini rahatlıkla yapabilirsiniz. Böylece her işini koşa koşa halledebilir hem de akşam eve geldiğinizde ayaklarınızı çok yorgun hissetmezsiniz.

Düz taban ayakkabı  diyince hemen aklınıza yaşlı teyzelerin giydiği modeller gelmesin. Günümüz ayakkabı teknolojisi o kadar gelişti ki gayet estetik modeller bulmanız mümkün. Örneğin ayakları çok kötü vuran işkence eden babetler bile artık yumuşak deriden ya da ince kumaşlardan yapılmaya başlandı.

Hatta espadriller bu yaz damga vuracak gibi görünüyor. Yine dümdüz topuğu olan spor ayakkabılar da kadınların vazgeçilmezi haline geldi. Hangimiz Nike Air Max 1 numaralı modeli sevmedik ki? İleriye dönük yatırım yapmak istiyorsanız dolabınızdaki topuklu ayakkabı sayısı mümkün olduğunca azaltmalı, düz taban ayakkabılara yer açmalısınız. Sizler için hazırladığımız düz taban ayakkabı modellerinden en çok hangisini beğendiğinizi aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın!

duz-taban-ayakkabi-modelleri-6 duz-taban-ayakkabi-modelleri-5 duz-taban-ayakkabi-modelleri-4 duz-taban-ayakkabi-modelleri-3 duz-taban-ayakkabi-modelleri-2 duz-taban-ayakkabi-modelleri-1