Ele yapılan dövme modelleri adlı konumuzda dövme yaptırmak isteyen hanımlar için hem ufak hemde hoş olacak dövme modellerini seçtik. Böylelikle aşırıya kaçmadan küçük dövme modelleri ile hayatınıza renk katabileceksiniz. Bu konuyu okumadan önce belki aklınızda kocaman ve sıradan dövme modelleri varken rujrenkleri.com sayesinde fikirleriniz değişecek ve farklılık yaratmak isteyeceksiniz.

Ele yapılan dövme modelleri ve küçük dövmeler

Ele yapılan dövme modelleri ve küçük dövmeler

Ayrıca not olarak şunu söylemek istiyorum, bu ufak dövme modelleri ile cebinizden uçuk paralar yerine dövme modelleri gibi küçük paracıklar çıkacaktır 🙂

Elinizin üstüne, içine veya yanına yaptıracağınız gibi parmak uçlarına yaptırılan dövme modelleri bir hayli hoş duruyor. Seçim tabi tamamen sizin zevkinize kalmış fakat baş parmağınızın üst tarafında bulunan döve modellerinin daha çabuk görüldüğü gerçeğini de unutmamak lazım.

Lafı çok fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz ele yapılan dövme modellerini beğeninize sunuyoruz. Bakalım sizin beğendiğiniz veya yaptırmak istediğiniz model hangisi olacak. İşte karşınızda en güzel dövme modelleri.