Sıradışı güzelliğe imza atmak isteyen bayanların hoşuna gidecek saç modelleri bulunuyor. Bu saç modellerini artık en kısa süre zarfı içerisinde uygulayarak kendinizi özel hissedebilirsiniz. Bayanlar için bakım olmazsa olmazlardan birisidir. Fakat unutulmamalıdır ki bakımlarınızı mutlaka saçlarınızdan başlamanız gerekiyor. Saçlarınıza model vermeyip ilgisiz bıraktığınız zaman görsel anlamda da kötü görünmeniz kaçınılmaz oluyor.

Bu yüzden hem daha iyi görünmek ve kendinizi gittiğiniz her yerde keyifli hissetmek adına saçlarınıza model verebilirsiniz. Saç modelleri diyince şüphesiz topuz olmazsa olmazlardan birisi olma başarısına sahip. Sıradışılığı ve havalı görüntüyü ortaya koyduğundan dolayı kadınlar topuz saç modellerinden vazgeçemiyor. En iddalı topuz saç modelleri bakıldığı zaman ise pek çok modelin olduğu görülebiliyor.

Dağınık Topuz

Havlı bir görüntüden söz edersek bunu ancak dağınık bir topuzla elde edebiliriz. Çünkü dağınık topuz kaç yaşında olursanız olun sizi kadınsı, seksi ve bir o kadar da alımlı hale dönüştürebiliyor. Evde kendiniz saçlarınıza dağınık topuz yapabileceğiniz gibi bu işi mükemmel yapan kuaförünüzün de yolunu tutabilirsiniz. Topuz ile stilinizi en güzel şekilde yansıtma başarısına sahip olabilirsiniz.

Balerin Topuzu

Küçük yaşlarımızdan bu yana vazgeçemediğimiz en kolay ve en şık topuzlardan birisidir. Bu topuzun en güzel artısı, her gittiğiniz yerde rahatlıkla kullanılabilen bir saç modeli olması diyebiliriz. Bu sayede son derece şık görünerek kendinizi iyi hissetmeye başlayacak ve tüm bakışların üzerinize çevrilmesini sağlayacaksınız. Yukarıdan saçınızı bağlayıp, sıkı bir şekilde çember halini aldırttığınız an bu saç modelini yakalamanız çok kolay olacak. Üstelik dikkat çeken toka çeşitlerini de topuzunuzda kullanabilirsiniz. Biraz daha abartıya kaçmış olursunuz. Eğer ki sade bir elbise giyecekseniz balerin topuzunuz için daha taşlı özelliğe sahip olan tokaları kullanabilirsiniz. En iddalı topuz saç modelleri içerisinde yerini alan balerin topuzu denemeye başlayabilirsiniz.

Balık Sırtı Topuz

Balık sırtını yapıp, onu bir topuz haline getirmeniz çok kolay. Bu sayede alışılagelmişin dışına çıkarak daha tarz görünüm elde etme şansına sahip olmaya başlarsınız. Yapılışı oldukça kolay olduğundan dolayı evde kendiniz saçlarınızda rahatlıkla deneyebilirsiniz.