[Toplam:3    Ortalama:1/5]

Gençler modayla daha haşır neşir oldukça nişan zamanlarında farklı alyans modellerini denemeye bayılıyorlar. Eskiden sadece 2 sarı altından ibaret olan nişan yüzükleri günümüzde çok farklı modellerle karşımıza çıkıyor.

 

Biz standart bir çift değiliz diyorsanız ve parmaklarınızda farklı model alyanslar olsun istiyorsanız sizler için hazırladığımız modellere mutlaka göz atmalısınız. Hem kızların hem de erkeklerin tarzına uyum sağlayacak pek çok model bulunmaktadır. Erkekler genelde alyans takmayı sevmez. Özellikle spor giyinmeyi seven erkekler için yüzük işi klişe gelir ve her fırsatta parmaklarından çıkarırlar. Yeni model alyansları gördüklerinde bu fikirlerinin değişeceğine eminiz.

Farklı Alyans Modelleri

Farklı Alyans Modelleri

Alyans modelleri farklı olunca haliyle biraz daha dikkat çekici oluyor. Alyansın ışıltısını kaybettirmemek için de diğer aksesuarlarla olan uyumu çok önemli! Çok ilginç bir tasarıma sahip alyans takıyorsanız diğer parmaklarınıza yüzükler doldurarak o harika parçayı diğerlerinin arasında yok edebilirsiniz. Bize kalırsa alyansınızın olduğu elinize saat de dâhil olmak üzere başka hiçbir aksesuar takmayın. Bırakın o kendi ışıltısıyla dikkat çeksin. Modaya uygun yepyeni alyansınızla dikkat çekeceğinize eminiz.

 

Ayrıca farklı alyans modellerini sadece gençler deneyecek diye bir kural yok. Demode alyansından sıkılmış, ilişkilerine yeni bir adım atmak isteyen çiftlere de bu yeniliklerin çok yakışacağını düşünüyoruz. Arkadaşlarınıza yeni alyanslarınızla hava atabilirsiniz. Umarız eşinizle ortak tarzda, ikinizin de severek takabileceği alyansınıza en kısa zamanda kavuşursunuz. Mutluluklar!