Orijinal olmayı seven çiftlerdenseniz, bir ömür boyu parmağınızda farklı nişan yüzükleri takmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Eskiden 2 sarı halkadan olan alyanslar gün geçtikçe şekillenmeye, renklenmeye ve farklı tasarlanmaya başladı. Biz de hoşunuza gideceğini düşündüğümüz en güzel değişik nişan yüzüklerini sizler için bir araya getirdik.

Hem kızların hem de erkeklerin tarzına uyum sağlayacak pek çok model bulunmaktadır. Erkekler genelde nişan yüzüğü ile gezmeyi, onu parmağında taşımayı sevmez. Özellikle spor giyinmeyi seven erkekler için yüzük işi klişe gelir ve her fırsatta parmaklarından çıkarırlar. Farklı model alyansları gördüklerinde bu fikirlerinin değişeceğine eminiz.

 

Nişan yüzüğü modelleri farklı olunca haliyle biraz daha dikkat çekici oluyor. Yüzüğün ışıltısını kaybettirmemek için de diğer aksesuarlarla olan uyumu çok önemli! Çok ilginç bir tasarıma sahip nişan yüzüğü takıyorsanız diğer parmaklarınıza yüzükler doldurarak o harika parçayı diğerlerinin arasında yok edebilirsiniz. Bize kalırsa alyansınızın olduğu elinize saat de dâhil olmak üzere başka hiçbir aksesuar takmayın. Bırakın o kendi ışıltısıyla dikkat çeksin. Modaya uygun yepyeni yüzüğünüzle dikkat çekeceğinize eminiz.

 

Ayrıca orijinal nişan yüzük modellerini sadece gençler deneyecek diye bir kural yok. Eski alyansından sıkılmış, ilişkilerine yeni bir adım atmak isteyen çiftlere de bu yeniliklerin çok yakışacağını düşünüyoruz. Arkadaşlarınıza yeni yüzüklerinizle hava atabilirsiniz. Umarız yeni yüzükleriniz ilişkinize yeni bir heyecanın başlangıcını yaşatır.