Fransız dantelli gelinlikler; gelinlik camiasında en beğenilen ve haliyle en pahalı olan parçalardır. Fransız danteli gelinliğin havasını tamamen değiştirir ve kalite katar. Siz de gelinliğinizde Fransız dantelleri kullanılmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız en güzel Fransız dantelli gelinlik modellerini incelemeden satın almaya karar vermeyin. En çok beğendiğiniz modeli de aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın.

 

Fransız dantelleri de kendi aralarında kalite kalite değişir. En çok el işçiliği olan ve en çok küçük ayrıntıları olan desenler en pahalılarıdır. Ayrıca kumaşın yumuşaklığı, dayanıklılığı da fiyatı etkiler. Eğer gelinliğinizi kendini diktireceksiniz kumaş seçerken dikkatli olun. Gelinliğinizde ne kadar çok Fransız danteline yer verirseniz güzelliği de o kadar artacaktır, tabi fiyatının da artacağını söylemeliyiz.

 

Fransız dantelli gelinlik almak istiyorsanız ve maddi gücünüz buna elverişli değilse gelinliğinizin tümü Fransız dantellerinden kullanılmak zorunda değil. Seçtiğiniz modelin en belirgin kısımlarına Fransız danteli kullanılıp diğer gizli kısımlara güpürler, tüller kullanılırsa daha makul fiyatlı bir gelinlik elde edebilirsiniz.

 

Mükemmel bir gelinlik diktirip de hala güzel göründüğünüzü düşünmüyorsanız o gelinlik modeli vücut tipinize uygun değildir. Bu yüzden her şeyden önce vücut proporsiyonunuza uygun modeller seçmelisiniz. Sizler için daha önce pek çok gelinlik modeli hazırladık. Onları okuyarak kendi vücudunuza en uygun gelinlik modelini bulabilirsiniz. Umarız en güzel gelin siz olursunuz.