[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Düğününüz için tüm aksesuarlarınızı büyük bir özenle seçerken, gününüzün rezil olmaması için ayakkabınızın konforlu olması gerektiğini unuttunuz mu? Sizler için hazırladığımız gelin babet modelleri arasından topuklu ayakkabılarınıza bir yoldaş seçmeye ne dersiniz?

 

Bütün gün koşturdunuz. Çekimler, hazırlıklar, kuaför telaşı derken ayaklarınız gecenin en büyük anına doğru şişmeye başlayabilir. O harika ince topuklu ayakkabılarınızla misafirlerinizin karşısına büyük bir ihtişamla çıktınız, peki ya sonrası? Tüm gece o ayakkabılarla dans etmek kolay olmamalı! Gelin babetleri bu konuda imdada yetişiyor. Her gelin mutlaka yanında yedek bir ayakkabı bulundurmalıdır.

Gelin babet modelleri 2016

Gelin babet modelleri 2016

Aslında babetlerin de ne kadar sağlıklı olduğunu söylemek tartışma konusudur. Günlük hayatınızda babetleriniz yüzünden ayaklarınızın yara bere kaldığını biliyorsunuz. Gelinlik babeti seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız! Ayağınızı vurmaması için mümkün olduğunca yumuşak gelin babetleri tercih etmelisiniz. El işi ve dantel süslemeli babetler gelinliğinizle uyum içinde olacaktır. Ayakkabı dolabınızda rahatlığından emin olduğunuz beyaz, krem gibi açık renklerde babetiniz varsa onu taşlarla ve çiçeklerle süsleyerek gelinlik babeti haline getirebilirsiniz. Böylece yeni ayakkabının vurması ihtimalini de ortadan kaldırmış olursunuz.

 

Farklı olmayı seven gelinler de renkli ayakkabılar tercih edebilir. Hem topuklu ayakkabısını hem de babetlerini cıvıl cıvıl giyebilirler. Gelin çiçeğiyle ve düğün dekoruyla aynı renkte olan ayakkabılar hiç de fena olmayacaktır. Üstelik bu tür babet ve topuklu ayakkabıları düğün sonrası günlük hayatınızda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Umarız ayakkabınız size tüm rahatlığını yaşatarak muhteşem bir düğün geçirmenizi sağlar.