Bugün gelin çantası modelleri ile karşınıza çıkmak istedik. Her ne kadar çok önemsenmeyen bir parça olsa da düğünde size takılan altın ve paraları düşündüğünüzde önem vermeniz gerektiğini anlarsınız. Kimi düğünlerde gelin kesesi ile birlikte davetlilerin masalarını gezer ve hediyeleri kesesinin içine koyar, kimi düğünlerde ise takı töreni yapıldıktan sonra hediyelerin hepsi kuşakla birlikte sökülüp kesenin içine konulur.

 

Düğün boyunca gelin çantası ile birlikte gezmeyeceğiniz için hoşunuza giden herhangi bir modeli tercih edebilirsiniz. Kimi gelinliklerde gelin kesesi gelinlikle aynı modelde yapılarak düğün fotoğraflarında gelinin koluna takması sağlanır. Örneğin pembe ve siyah dantelli farklı bir tarzda gelinliğiniz varsa o zaman mecburen uyuma dikkat etmeniz gerekecektir. Bu keselerin içine sünger doldurularak yuvarlak ve düzgün bir şekilde görünmesi sağlanır.

 

Genel olarak dediğimiz gibi yuvarlak ve iple bağlanan kese modelleri daha çok karşınıza çıkar. Fakat farklı olmak isteyen gelin adayları için de biraz pahalı olsa da oldukça şık çantalar üretilmektedir. Sade ve kısa gelinlik tercih eden yabancı kadınların beyaz taşlı ya da süet bir clutch kullandıklarını görmüşsünüzdür.

 

Siz de diğer gelinlerin kombinlerini inceleyerek kendinize en uygun gelin çantası modelini bulabilirsiniz. Elde taşımayı sevmeyenler için omuzdan askılı küçük çantalar da gelinliklerle uyumlu olabilmektedir. Sizler için hazırladığımız gelin çantalarından en çok hangisini beğendiniz? Aşağıya yorum bırakmayı unutmayın kızlar!

gelin-cantasi-modelleri-1 gelin-cantasi-modelleri-2 gelin-cantasi-modelleri-3 gelin-cantasi-modelleri-4 gelin-cantasi-modelleri-5 gelin-cantasi-modelleri-6 gelin-cantasi-modelleri-7 gelin-cantasi-modelleri-8 gelin-cantasi-modelleri-9 gelin-cantasi-modelleri-10 gelin-cantasi-modelleri-11 gelin-cantasi-modelleri-12 gelin-cantasi-modelleri-13 gelin-cantasi-modelleri-14 gelin-cantasi-modelleri-15 gelin-cantasi-modelleri-16 gelin-cantasi-modelleri-17 gelin-cantasi-modelleri-18 gelin-cantasi-modelleri-19 gelin-cantasi-modelleri-20 gelin-cantasi-modelleri-21 gelin-cantasi-modelleri-22 gelin-cantasi-modelleri-23 gelin-cantasi-modelleri-24 gelin-cantasi-modelleri-25 gelin-cantasi-modelleri-26