Gömlek elbise modelleri bazı kadınların gözdesidir. Hem şık görünmesi hem de kusurları kapatması sevilmeleri için en önemli nedenlerdir. İsterseniz yazın isterseniz de kışın gömlek elbise giyebilirsiniz. İyi bir gömlek elbise kombini yaparsanız çok şık olacağınızdan eminiz. Bu yüzden sizler için en güzel gömlek elbise kombinlerini bir araya getirdik.

Gömlek Elbise Modelleri 1 Gömlek Elbise Modelleri 2

Gömlek elbiseleri iş hayatınızda, okul hayatınızda, alışverişte, yemekte istediğiniz her yerde giyebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayacak kapasiteleri vardır. Hem spor hem klasik modele uyarlayabilirsiniz. Kullandığınız aksesuar ve ayakkabılarınızla kombininizin havasını kolayca değiştirebilirsiniz.

Gömlek Elbise Modelleri 3 Gömlek Elbise Modelleri 4

Öncelikle kışlık bir önek verelim. Krem rengi ince çizgili gömlek elbisenizi kahverengi ince kemer, kahverengi dizlere kadar çıkan deri çizmeler, yine kahverengi triko dizlerde biten bir hırka ve küçük kahverengi çantanızla harika olabilirsiniz.

Gömlek Elbise Modelleri 5 Gömlek Elbise Modelleri 6

Hepsinin kahve tonları olması kombininizi boğar mı diye düşünmeyin. Burada en büyük parça gömlek elbise olduğu için kombine fazla renk katmadan tamamlamanız gerekir. Kullandığınız kahve reklerinin tona ton benzer olmasına dikkat edin.

Gömlek Elbise Modelleri 7 Gömlek Elbise Modelleri 8

Yazlık gömlek elbise kombini düşünecek olursak, tabi ki beyaz gömlek elbise ilk akla gelenlerdendir. Onu beyaz sneaker, açık mavi bir sırt çantası, yuvarlak mavi güneş gözlükleri ile hayal edin. Çok rahat ve cool değil mi? Beyaz gömlek elbise içinizi gösterme ihtimali olduğundan satın alırken ters ışığa tutup altına elinizi koyarak transparanlık oranına bakabilirsiniz. Eğer eliniz çok belli oluyorsa içine astar giymeyi unutmayın.

Gömlek Elbise Modelleri 9 Gömlek Elbise Modelleri 10 Gömlek Elbise Modelleri 11 Gömlek Elbise Modelleri 12 Gömlek Elbise Modelleri 13 Gömlek Elbise Modelleri 14