Gülben Ergen saç modellerini ayrı bir klasman olarak değerlendirsek galiba abartmış olmayız diye düşünüyoruz çünkü ünlü isimler içinde saç modelleri en çok konuşulan isimlerin başında gelen  Gülben Ergen her sene farklı saç modelleri ile hanımların dikkatini çekmeyi başarıyor.

gulben-ergen-sac-modelleri

Çoğu ünlünün saç modellerini ve tarzlarını değiştirmediğini yada değiştirmeye cesaret edemediğini hepimiz görüyoruz, fakat Gülben Ergen karşımıza devamlı farklı saç modelleri ile çıkıyor ve bu saç modellerinin geneli başarılı kesimler olduğu için Gülben Ergen saç modeli diye neredeyse bir marka oluşturma yolunda ilerliyor.

Gülben Ergen Uzun Dalgalı Saç Modeli

Gülben Ergen Kısa Saç Modeli

Gülben Ergen Saç Modeli

Bazen kısa ve dalgalı saçlar bazense uzun ve farklı kesim saç modelleri ile karşımıza çıkıyor ve kendisine yakışanı yapmasına rağmen hayran kitlesinin de beğenisini kazanıyor.

Gülben hanımın saç modelleri gerçekten birbirinden güzel fakat asıl siz önemli soru şu olacak ; bana hangi model daha çok yakışır?

Bu sorunun bir çok açıklaması mevcut yüz tipinize göre seçimler yapabilirsiniz veya ten renginize göre seçimler yapabilirsiniz fakat her şeyden önemlisi sizin içinize sinmesi ve rahat bir şekilde kullanabilmeniz.

Fakat yinede biz size ufak bilgiler verelim.

Gülben Ergen Klasik Saç Modelleri

Gülben Ergen Kısa Farklı Saç Modeli

Yuvarlak yüzlüler nasıl saç kestirmeli :

Yuvarlak yüz tipine sahip insanlar kesinlikle çok kısa saç kestirmemeli, yanaklarını kapatacak ve yüzünü daha uzun gösterecek şekilde saç modelleri kestirmelidir. Bu sayede yüzlerindeki ovallik biraz daha azalacaktır.

Gülben Ergen Düze Saç Modeli

Gülben Ergen Toplu Saç Modeli

Uzun yüzlüler nasıl saç kestirmeli :

Uzun yüz tipi olan hanım saçları aşırı olmamak şartı ile uzun ve dalgalı olursa kendileri kesinlikle daha hoş bir sonuç elde edecekler.

Gülben Ergen Topuz Saç Modeli

Gülben Ergen Düz Uzun Saç

Arkadaş yukarıdaki bilgileri dikkate alıp almamak tamamen sizin zevkinize kalmış, illa böyle yapacaksınız diye bir kural yok tabi ki eğer siz farklı şeyler denemeyi veya farklı olmayı seviyorsanız istediğiniz veya beğendiğiniz saç modelini deneyebilirsiniz.

Gülben Ergen Üstten Topuz Modeli

Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen Kıvırcık Saç Modeli

Gülben Ergen Kısa Düz Saç

Gülben Ergen Saç Modeli

Gülben Ergen Kısa Saç

Gülben Ergen Dağınık Saç Modeli

Gülben Ergen Dağınık Topuz Saç Modeli

Gülben Ergen Yeni Saç Modeli

Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen Farklı Saç Modeli

Gülben Ergen Saçı

Gülben Ergen Bukleli Saç Modeli

Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen Kıvırcık Uzun Saç Modeli

Gülben Ergen Uzun Bukleli Saç