[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hadise saç modelleri ile kendi tarzını konuşturan ve farkını ortaya koyan en önde bayan sanatçılardan birisidir. Saç kesiminden tutun da saç renk tonlarına kadar oldukça fazla bir hayrana ve takipçiye sahip olan Hadise saç modelleri ile sizler de onun gibi bir tarz sahip olabilirsiniz.

Hadise’nin şimdiye kadar tercih ettiği saç renkleri içinde ise siyah, platin sarısı, sarının tonları ve bal köpüğü renklerine sahip olan saç renklerini tercih etmiştir.

Hadise saç modelleri

Hadise saç modelleri

Onu genellikle bal köpüğü renklerine sahip olan ve sıcak sarı olarak adlandırılan sarı renkleri ile tanımaktayız. Saç modeli olarak ise genellikle iki farklı model üzerinde seçimlerini yapan Hadise en çok iri dalgalı saç modeli ile karşımıza çıkıyor.

Sizler de evinizdeki maşa ile doğal duran ve iri dalgalara sahip olan saç modelini kolaylıkla yapabilirsiniz.

İri dalgalı saç modeli dışında düz saçları da aralıklar ile kullanan Hadise daha çok doğal duran ve yataktan kalkmış gibi bir görünüme sahip olan kabarık dalgaları daha çok tercih ediyor. Gerek tv programlarında olsun gerekse konserlerinde veya şovlarında olsun genellikle koyu bir yüz makyajı ile birlikte en çok tercih ettiği iri dalgalı saçları ile onu görmekteyiz.

Bal köpüğü rengi ten rengine de oldukça iyi gittiği için hem doğal duran bir sarı tonuna sahip hem de doğal ve günlük saç modeli ile de oldukça salaş ve çekici bir saç modeli kullanmaktadır.

Katlı kesimlerden daha çok keskin hatlara sahip olan saç kesimlerini tercih eden Hadise günlük yaşantısında ise sadece düz saçları tercih ediyor. Düz saçlı hali ile ise hem oldukça havalı ve gösterişli hem de oldukça doğal bir görünüm elde eden Hadise nin katlı ve kabarık değil düz saçlarda dümdüz ve katsız kesimleri tercih ettiğini söyleyebiliriz.