Hamile kadınların en çok yaşadığı sıkıntılardan biri de düğün davetlerinde şık olmak isteyip güzel abiyelerin içine girememeleridir. Biz de sizlere fikir olması açısından, içinde rahat edebileceğiniz ve vücudunuzu daha iyi gösterecek en güzel hamile abiye modellerini bir araya getirdik.

Hamile abiye modelleri Hamile abiye modelleri

Kocaman bir karnınız olsa dahi bu abiyelerin içinde oldukça şık olacağından eminiz. Diğer davetlilerin hamile olmanıza rağmen şıklığınızdan ödün vermediğinizi düşündüklerini şimdiden duyar gibiyiz.

Hamile abiye modelleri Hamile abiye modelleri

Hamile kadınlar abiye elbiseler seçerken ne çok fazla bol ne de çok fazla dar elbiselere gitmelidir. Eğer aşırı bol elbise giyerseniz gerçekten o hissettiğiniz yarım dünya görüntüsüne dönebilirsiniz. Aşırı dar giyerseniz de karnınız iyice ön plana çıkacak aynı zamanda bebeğiniz bundan rahatsız olacaktır.

Hamile abiye modelleri Hamile abiye modelleri

Bu yüzden sırtı ve göğsü dar kesim olan karın bölgenizde ise bol modeller tam size göredir. Şifon elbiseler, kloş kesim abiyeler ile pekâlâ güzel olabilirsiniz. V yaka kesim abiyeler ile boynunuzu daha ince gösterirken boyunuzu da daha uzun göstererek fiziğinizi inceltebilirsiniz.

Hamile abiye modelleri Hamile abiye modelleri

Efil efil, uçuş uçuş hamile elbiseler tercih edebilirsiniz. Her zaman için geçerli kuralımız olan desensiz ve koyu renkli abiyeler tercih edebileceğiniz gibi çok canlı ve desenli elbiseler de giyebilirsiniz. Sonuçta herkes hamile olduğunuzu biliyor ve zayıf görünmek gibi bir zorunluluğunuz yok.

Pembeler, maviler, sarılar, yeşiller giymekten bol tüllü parçalar kullanmaktan çekinmeyin. Ortopedik ve elbisenizle uyumlu klasik bir ayakkabı giyebileceğiniz gibi spor ayakkabılar da giymenizde sakınca yoktur.