[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Gelin adaylarının önünde pek çok gelinlik modeli seçenekleri vardır. Bunlardan biri de incili gelinlik modelleridir. İnciler; çok eski yıllardan beri gelinliklerde tercih edilmiştir. Siz de incili gelinliklerden hoşlanıyorsanız sizler için hazırladığımız modellere mutlaka göz atın.

 

Eski zamanlarda inciler tüm gelinliği kaplayacak şekilde dikilirdi. Bazen sadece büstiyere aralıklarla işlenir bazen etek uçlarına dahi uzanırdı. Günümüzde moda sade ve doğallığa kaçtığı için gelinlik modasında da biraz sadeleşmeye gidilmiştir. Artık inci detayları gelinliğin sadece bir bölgesine işleniyor.

 

Özellikle tesettürlü gelinlik modellerinde inciler oldukça sık tercih ediliyor. Eğer başörtülü bir gelin adayıysanız, incileri gelinliğiniz yerine gelin başınızın ön kısmına gelecek şekilde motifler çıkartabilirsiniz. Transparan gelinliklerin sırt detayına işlenerek de harika modeller çıkabiliyor. Belden oturtmalı, kemer isteyen gelinliklerde kemer bölgesine inciler döşenerek de muhteşem bir uyum sağlanabiliyor.

İncili gelinlik modelleri

İncili gelinlik modelleri

İnciler işlenmiş gelinlik son derece modern olsa da size yakışmadığını düşünüyorsanız muhtemelen vücut tipinize uygun bir model seçmemişsiniz demektir. Mesela boynunuz kısaysa straplez modeller yerine dekolte kısmı V kesim olan modelleri tercih edebilirsiniz. Basenleriniz varsa ve balık model giydiyseniz o inciler sizi olduğunuzdan daha kalın göstereceği için prenses modellere yönelmelisiniz.

 

İncili gelinlik modellerinde demode bir görüntüye neden olmamak için siz de sade modelleri tercih edebilirsiniz. Gelinliğiniz yerine boynunuza inci bir kolye takarak da zarifliği yakalayabilirsiniz. Aynı şekilde gelinliği sade tutup gelin tacınıza inciler yapıştırarak prensesler gibi görünebilirsiniz. Umarız bu göz dolduran incileri en doğru şekilde kullanır, gelinliğinizi içinize sinerek giyersiniz.