Bir kadını en ince ve uzun gösteren parça bize kalırsa İspanyol paça pantolonlardır. Her kadının gardırobunda mutlaka İspanyol paça pantolon modeli olmalıdır. Hala İspanyol pantolonunuz yoksa sizler için hazırladığımız en güzel İspanyol paça pantolon modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz.

ispanyol-paca-pantolon-1 ispanyol-paca-pantolon-2

İspanyol paça pantolon giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta pantolon paçalarının yerlere kadar değmesi ve ayakkabınızın arkasının görünmemesidir. Ne kadar uzun topuklu ayakkabı giyerseniz giyin o kadar uzun paçalı pantolon giymek zorundasınız. Çünkü ayakkabınız görünürse ortaya hem komik bir görüntü çıkar hem de bacak boyunuzu kesersiniz.

ispanyol-paca-pantolon-3 ispanyol-paca-pantolon-4

Bu tarz pantolonları kullandığınız aksesuar, ayakkabı ve bluzlerinizle istediğiniz tarza çevirebilirsiniz. Örneğin ispayol paça kot pantolonu sneaker’larınız, sırt çantanız ve beyaz basic tişörtünüzle giyerek spor bir kombin yapabilirsiniz.

ispanyol-paca-pantolon-5 ispanyol-paca-pantolon-6

Aynı pantolonu dolgu topuk ayakkabılarınız, krep kumaş bluzünüz ve küçük çantanızla biraz daha klasik şık yapabilirsiniz. İspanyol paça kumaş pantolonları da stilettonuzla ve gömleğinizle kombinleyerek iş toplantısına gidebilirsiniz.

ispanyol-paca-pantolon-7 ispanyol-paca-pantolon-8

Eğer ince bacaklarınız varsa desenli ve likralı kumaştan üretilen İspanyol paça pantolonlar da yaz aylarına çok yakışmaktadır. Desenli İspanyol paça pantolonları düz renk crop top’lar ve dolgu topuk yazlık ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

ispanyol-paca-pantolon-9 ispanyol-paca-pantolon-10

Kalın bacaklı biri olduğunuzu düşünüyorsanız siyah ve lacivert renkler kullanın, desenlerden uzak durun ve bir beden ince gösterme özelliği olan pantolonlar tercih edin. Daha zayıf görüneceğinizden emin olabilirsiniz.