İvana Sert saç modelleri bu yıl genç kızlar tarafından ilgi ile takip edilen saç modelleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

İvana Sert özellikle bakımlı olması ile tanıdığımız bir modacıdır. Her ne kadar cesur kıyafetleri sergilemesi ve moda hakkındaki yorumları ile onu tanımış olsak da bakımlı saçları ve tarzına yakıştırdığı farklı ve cesur saç modelleri ile de tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

ivana-sert-sac-modelleri

İvana Sert saç modellerinde özellikle sarı tonlarında tercih ettiği saç renklerinde ağırlıklı olarak bal köpüğü tonlarının daha açık tonlarını tercih etmektedir. Karamel tonlarına sahip olan saç renklerini kimi zaman platin sarılarına kadar açtıran İvana Sert en çok at kuyruğu saç modelini tercih etmektedir. Sımsıkı toplanmış olan ve oldukça modern ve bir o kadar spor bir görünüm sunan at kuyruğu modelini yapmış olduğu makyaj ile tamamlayarak oldukça modern bir görünüm elde etmektedir.

Doğal saç modeli olarak su dalgası formunda oldukça dağınık bir saç modelini tercih etmektedir. İri ve hafif dalgalar da yine tv programlarında en çok tercih ettiği saç modellerinden birisidir. Klasik ve abiye kıyafetleri taşırken ise genellikle topuz modellerini tercih etmektedir.

Genellikle balerin topuzu ve bunun yanı sıra tepede başlayan ve modern topuz modelleri olarak adlandırılan topuzları da yine en çok kullandığı saç modelleri içinde gösterebiliriz.

İvana saç modelleri içinde belki de en çok yakışan modellerden birisi de düz fönlü saçlarıdır. Bildiğiniz üzere düz saçlar hemen her formdaki kıyafetler ile oldukça bütünlük sağlamaktadır.

İvana Sert de düz saçlarını tercih ederken sarı saçlarının tüm ışıltısını ortaya çıkartacak şekilde platin tonlarını tercih etmektedir. Hafif dalgalı saçlar da yine en çok tercih ettiği saç modellerinden birisidir.