[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Kabarık tül etek modelleri güzel hatıralar biriktireceğiniz saatler için güzel tercihtir. Kabarık etekleri doğum günü, düğün gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz gibi romantik çıkmasını istediğiniz profesyonel fotoğraf çekimleriniz de kullanabilirsiniz. Peki kabarık etekler nasıl kombinlenir? Satın alırken nelere karar vermelisiniz? Bu soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edin.

kabarik tul etek modelleri 3

Öncelikle eteğinizin kabarıklığının ne kadar olması gerektiğine karar vermelisiniz. Her vücut tipine uygun hacimde tül etekler vardır. Seçiminizi yaparken boyunuz, kilonuz ve özellikle basen genişliğinizi göz önünde bulundurarak vücut tipine uygun kabarık tül eteğinizi bulmalısınız. Eteğinizin boyu da çok önemli noktalardandır. Kısa kabarık tül etekler tercih ederseniz sevimli ve şirin bir kız çocuğu havasına bürünebilirsiniz. Uzun kabarık etekler ise tahmin edersiniz ki prensesler gibi olmanızı sağlar.

kabarik tul etek modelleri 4

Uzun bacaklarınız var ise kesinlikle kısa kabarık etekler size göredir. Bacaklarınıza güvenemiyorsanız uzun kabarık eteklerle de çok şık olabilirsiniz.

kabarik tul etek modelleri 5

Tül eteklerin kabarık durabilmesi için genellikle sert ve kalıbı bozulmayan kumaşlardan yapılırlar. Kabarık elbisenin kumaşına karar verirken, bedeninizi daha kalın göstermeyecek seçimler yapmanız doğru olacaktır. Doğru kesimi bulduğunuzda Barbie bebek gibi görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

kabarik tul etek modelleri 6

Kabarık etekler star parçanız olduğu için kombinin diğer parçalarında sadeliğe kaçmanızda fayda var. Mesela eteğinizin rengiyle uyumlu straplez kesim bir üst ile boyundaki boşluğu dolduracak ince bir kolye seçebilirsiniz. Eteğiniz kısaysa mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. Eteğinizin tülünden yapılmış bağcıklar ayakkabınızla çok sevimli durabilir!

kabarik tul etek modelleri 7 kabarik tul etek modelleri 2 kabarik tul etek modelleri 1 kabarik tul etek modelleri 12 kabarik tul etek modelleri 11 kabarik tul etek modelleri 10 kabarik tul etek modelleri 9 kabarik tul etek modelleri 8